Bażant oficjalnie dołącza do Def Jam. Debiutant wypuścił nowy singiel
Bażant oficjalnie dołącza do Def Jam. Debiutant wypuścił nowy singiel

W zeszłym tygodniu Czarny HIFI w utworze Pył zaprezentował dwóch młodych, obiecujących raperów. Jednym z nich był właśnie Bażant.

Ten dziś oficjalnie dołącza do składu polskiego oddziału Def Jam Recordings. Bażant w 2020 roku podbił underground za sprawą tytułowego singla z debiutanckiego, cyfrowego albumu „Nic Dobrego o Polsce”.
 
Dodatkowo Bażant jest absolwentem szkoły muzycznej. Jak sam o sobie mówi – Jestem obserwatorem społeczeństwa. Inspirują mnie ludzie i otaczający świat.
 

Bażant wyróżniany przez wiele plebiscytów

Znalazł się w finałowej trójce akcji Young Cats organizowanej przez Fresh n Dope. Na redbull.com pojawił się w zestawieniu 10 artystów, którym warto przyglądać się w 2021 roku, a ponadto redakcja Sajko usytuowała go w Top 10 undergroundowych raperów 2020 roku.
 
Def Jam Recordings to amerykańska wytwórnia płytowa będąca własnością Universal Music Group wydająca płyty muzyczne z różnego gatunku. Od pewnego czasu wytwórnia prężnie rozwija się również na rynku polskim. Zdobywa w swoje sidła wielu znamienitych raperów i producentów muzycznych. Wśród nich są takie persony jak Ero JWP, Włodi czy Miły ATZ.
 
Singiel Znamiona Anarchii wyprodukowany przez @atutowego promuje nowy album rapera i zaplanowany jest na 2021 rok.
 

źródło: inf. prasowa Universal Music


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Młode Wilki Popkillera 2021 – przybliżamy sylwetki uczestników