Segi to ostatnimi czasy raper, o którym słyszało co raz więcej osób. Teraz, po kilku sygnałach z jego strony, otrzymujemy trzeci singiel z nowego krążka rapera „Na pół” EP. Singiel wraz z klipem promuje nowy album Segiego, którego preorder wciąż można zamawiać. Wspomniany kawałek zadziwia nie tylko warstwą liryczną, ale także przebitkami z klipu.

Najnowszy utwór gdańskiego rapera idealnie komponuje się z aktualną aurą pogodową. Kawałek pt. „Nowy dzień” niesie za sobą pełnowartościowy opis niejednej podróży. Raper skupia się na przekazaniu istotnej informacji słuchaczowi: bieżące wrażenia i ludzie towarzyszący nam w wyprawach wzbogacają najbardziej nasze późniejsze wspomnienia. Powroty, na które również jesteśmy skazani, zdecydowanie nie oferowałyby takiej frajdy gdyby nie te wszystkie elementy. Nagranie rozpoczyna się na szybkim, energicznym zrywie ku niezbadanym terenom. Kończy się natomiast tam gdzie powinno, czyli na powrocie do rodzimych stron. Klip zdecydowanie przeniesie niejednego widza w beztroski raj.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Produkcja Wilkulona ujmuje swą wyrazistością, bogactwem melodycznym i błyskotliwie napisaną partią skrzypiec, dograną przez Przemysława Popławskiego (Selekta Studio). Wspomniany producent ma na swoim koncie kooperacje z takimi wykonawcami jak Otsochodzi, Włodi oraz Rest z Dixon37.

Preorder albumu jest nadal dostępny. Płytę na fizycznym kompakcie możecie zamawiać klikając tutaj.

Segi – trójmiejski artysta w ciągłej hossie

Segi to raper reprezentujący trójmiejską scenę, pochodzi bowiem z Gdańska. Kiedy zaczynał swoją przygodę z muzyką, na początku nie był to rap. Najpierw próbował swoich sił jako gitarzysta i drugi wokalista w punkowej kapeli EjHeads! między 2007-2008 rokiem. Swoje pierwsze rapowe potyczki zaliczył w 2009 roku. Natomiast już w 2010r. dotarł do 1/8 finału freestyle Battle Giżycko. Na dobre zapisał się w podziemiu nagrywając ze składem jako Nadstandard projekt „graNAD vol. 1„. Następnie wydał również takie albumy jak „Wracam nadrobić zaległości„, „3MIEJSKA 3LOGIA” i „Trzy kropki„.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Segi wydaje swój nowy album. Przyglądamy się sylwetce rapera
Segi nie wstrzymuje tempa! Nowy singiel od gdańskiego rapera, płyta już wkrótce

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.