Pamiętacie duet K2 i Buka? Właśnie powracają na scenę
Pamiętacie duet K2 i Buka? Właśnie powracają na scenę

Znany duet muzyczny wraca na polski rynek i łączy siły ze śląskim zespołem rockowym! K2 i Buka oraz Baboki! nagrali wspólnymi siłami utwór Kamienie, który od dziś jest już dostępny wszędzie!

K2 i Buka dali się poznać szerszemu gronu słuchaczy ponad 7 lat temu, gdy w 2014 roku wydali utwór 1 moment! K2 swą dyskografię zamyka wydanym w 2019 roku albumem Autonomia, natomiast Buka — platynową kooperacją z Rahimem Optymistycznie z 2015 roku.

Obecnie Buka kończy pracę nad solowym albumem Introwertyka, który będzie połączeniem rocka, metalu i rapu. Baboki! natomiast to zespół, który tworzy mieszankę rapu, bluesa i rocka. Ich ostatnia płyta C:\EP_2021.DMG miała premierę czerwcu tego roku.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: E V i jego pierwszy legal. Kim jest raper z Dolnego Śląska?

Muzycy połączyli siły, dzięki czemu powstał utwór Kamienie. Jest on osobistym rozważaniem na temat życia i tego, co nas w jego trakcie spotyka. Mogliśmy być jak kamienie, świadomości nigdy nie doznać. Nigdy nie doświadczyć siebie, mogliśmy się nigdy nie poznać, a dane nam było poczuć, jaką siłą oddziałuje miłość […] – usłyszycie w nowym kawałku!

źródło: inf. pras. MyMusic

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.