Patronat medialny

HipHopWeb.pl może być twoim partnerem medialnym!

Aby otrzymać patronat należy wysłać do nas na adres email [email protected] demo materiału do promocji. Rozpatrujemy tylko pełne albumy/mixtape’y, patronatu nie przysługujemy pojedyńczym utworom (z wyjątkiem sytuacji, gdy jeden utwór jest częścią większego projektu medialnego/akcji marketingowej). Nasi pracownicy zweryfikują materiał i w przypadku pozytywnego odbioru dostaną Państwo wiadomość zwrotną. Po uzyskaniu patronatu należy:
1. Umieścić:
  • płyty/albumy/mixtape’y: na okładce projektu logotyp dostępny tutaj.
  • publikacja odsłuchu płyt w serwisach typu YouTube: logotyp na okładce lub osobnej planszy (trwającej minimum 3 sekundy)
  • klipy/teledyski/mash’upy promujące materiał: logotyp na okładce lub osobnej planszy (trwającej minimum 3 sekundy)

2. Po premierze/publikacji wysłać do nas:

Prosimy w treści wiadomości o wysłanie krótkiego opisu projektu/wydarzenia. Ułatwi nam to szybszą publikację newsu.

>>LOGOTYPY HIPHOPWEB.PL DO POBRANIA<<

Proces rozpatrywania wniosków o patronat medialny czasami może trwać sporo czasu, ze względu na ich dużą ilość, jaką otrzymujemy. Prosimy więc o wnioskowanie z zapasem czasowym, aby otrzymać patronat w odpowiednim czasie.

UWAGA! W przypadku wydawnictw fizycznych należy ponadto przesłać do nas minimum 2 egzemplarze w celach recenzyjnych oraz katalogowych.

Albumy – Podziemne i legalne wydawnictwa

Patronat nad albumami przysługuje tylko albumom o dobrej jakości nagraniowej – Mix & Mastering. Nie ma natomiast znaczenia, czy zgłaszany album jest albumem legalnym czy podziemnym. Patronaty dla obu typu albumów są przyznawane na tych samych zasadach.

Wydarzenia i koncerty hiphopowe

Promujemy również wszelkiego rodzaju eventy związane z kulturą hiphop. W naszym zespole znajduje się kilku dziennikarzy oraz fotoreporterów posiadających legitymacje prasowe. Chętnie wybierzemy się na Twoje wydarzenie, zrobimy fotorelację oraz opublikujemy relację tekstową/video z wydarzenia.

HipHopWeb.pl ze swojej strony oferuje:

+ Artykuł– w Sekcji News + Od Nas

+ Opublikowanie informacji o materiale/wydarzeniu na Fanpage HipHopWeb.pl

+ Opublikowanie informacji o materiale/wydarzeniu na Twitterze HipHopWeb.pl

+ Umieszczenie informacji o materiale/wydarzeniu na Instagramie HipHopWeb.pl

+ Recenzje Albumu

+ Relacje Foto i Wideo z Wydarzeń

+ Wywiad z Artystą

Pisz do nas, gorąco zachęcamy!