#RAPWIZJER CZERWIEC 2021 | ZWYCIĘZCA: KUBINI

ZWYCIĘZCA: Kubini

Kubini jest 24-letnim raperem pochodzącym z Sandomierza. Od dziesięciu lat mieszka w Krakowie gdzie skrupulatnie rozwija swoją pasję. Od dziecka interesował się hip-hopem ale zazwyczaj obcował z subkulturą pod postacią słuchacza. Praktykę z muzyką rozpoczął w rockowych zespołach. Wówczas obejmował rolę wokalisty jak i również gitarzysty rytmicznego. W 2014 roku gościł w składzie Grizzly Hills. Zespół jest znany m.in z utworów pt. “Deszcz” oraz “Wiara“. Finalnie grupa rozpadła się w 2015 roku.

 

4 lata później – w 2019 roku – Kubini ukończył SMN we Wrocławiu oraz wypuścił swój pierwszy singiel “TkOn“.  Od tamtego czasu sukcesywnie zbiera materiał na najnowszy album, który prawdopodobnie ukaże się jeszcze w tym roku. Krążek będzie mocno elektroniczny, dopełniony charakterystycznymi wersami i flow autora. Na materiale pojawi się klubowy, taneczny klimat, ale nie zabraknie także refleksyjnych numerów. W kwietniu tego roku Kubini poznał Ignaca, z którym założył grupę “Krakheadz“. To on dodatkowo zajmuje się kręceniem klipów. W skład “Krakheadz” wchodzą również Gajus i Bubu. Utwór pt. “Nie wiadomo” skład zrealizował w 48 godzin!

Kubini czyli sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem

Kubini jest aktualnie na etapie kończenia płyty pt. “Gips karton“. Proces tworzenia krążka trwa aż tak długo ze względu na to, że raper stara się jak najwięcej rzeczy zrobić sam. Następny singiel z omawianego albumu ukaże się w sierpniu. Wydanie “Gips karton” planowane jest na przełomie października/listopada ówczesnego roku. Dotychczas Kubini zagrał dwa koncerty jako support przed “Ćpaj Stajlem“. Obie imprezy Jakub wspomina bardzo dobrze pod względem samej oprawy i frekwencji.

AUDYCJA NR 1 - CZERWIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 2 - CZERWIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 3 - CZERWIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 4 - CZERWIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY - CZERWIEC 2021