#RAPWIZJER GRUDZIEŃ 2021 | ZWYCIĘZCA: JOACHIM

ZWYCIĘZCA: JOACHIM

Zwycięzcą grudniowej edycji #RapWizjer został Joachim ze swoim utworem „Kaszalot”. Gratulujemy! Już niedługo przedstawimy Wam bliżej, kim jest raper.

Joachim – Kaszalot

Joachim jest 24-letnim raperem pochodzącym z Poznania. Muzyką interesuje się już od najmłodszych lat i to ona pozwala się Jemu uzewnętrznić. Większą uwagę zaczął zwracać na nią w czasach nauki w gimnazjum gdy poznał taniec. Pasję, która to zapewne jako pierwsza ukształtowała Jego charakter artystyczny. Liczne sukcesy związane z tańcem spowodowały sporo zmian w życiu młodego chłopaka. Jako dziecko uczęszczał do chóru szkolnego, a później pogrywał na gitarze.

Nie ominęły go również lekcje gry na pianinie.  Twórczością muzyki zajął się natomiast w 2016 roku. Głównie poprzez produkcje bitów, natomiast ponad cztery lata temu napisał swój pierwszy tekst. Często inspirował się takimi zespołami i postaciami jak Daft PunkTaco Hemingway, artystami z Dreamville bądź Matą.  Przełomowym momentem w życiu Joachima okazał się zakup klasycznej MPC-tki. Ówcześnie nowa zajawka tak bardzo przypadła do gustu chłopakowi, że dokupił resztę sprzętu producenckiego.

Więcej przeczytasz klikając w artykuł powyżej.

AUDYCJA NR 1 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 2 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 3 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 4 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 5 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

ZWYCIĘZCA: JOACHIM