#RAPWIZJER GRUDZIEŃ 2021 | ZWYCIĘZCA: JOACHIM

ZWYCIĘZCA: JOACHIM

Zwycięzcą grudniowej edycji #RapWizjer został Joachim ze swoim utworem „Kaszalot”. Gratulujemy! Już niedługo przedstawimy Wam bliżej, kim jest raper.

Joachim – Kaszalot

Joachim jest 24-letnim raperem pochodzącym z Poznania. Muzyką interesuje się już od najmłodszych lat i to ona pozwala się Jemu uzewnętrznić. Większą uwagę zaczął zwracać na nią w czasach nauki w gimnazjum gdy poznał taniec. Pasję, która to zapewne jako pierwsza ukształtowała Jego charakter artystyczny. Liczne sukcesy związane z tańcem spowodowały sporo zmian w życiu młodego chłopaka. Jako dziecko uczęszczał do chóru szkolnego, a później pogrywał na gitarze.

Nie ominęły go również lekcje gry na pianinie.  Twórczością muzyki zajął się natomiast w 2016 roku. Głównie poprzez produkcje bitów, natomiast ponad cztery lata temu napisał swój pierwszy tekst. Często inspirował się takimi zespołami i postaciami jak Daft PunkTaco Hemingway, artystami z Dreamville bądź Matą.  Przełomowym momentem w życiu Joachima okazał się zakup klasycznej MPC-tki. Ówcześnie nowa zajawka tak bardzo przypadła do gustu chłopakowi, że dokupił resztę sprzętu producenckiego.

Więcej przeczytasz klikając w artykuł powyżej.

AUDYCJA NR 1 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 2 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 3 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 4 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 5 - GRUDZIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

ZWYCIĘZCA: JOACHIM

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryliśmy wtyczkę blokującą reklamy typu AdBlock

Dzięki wyświetlaniu reklam na naszym portalu możemy dostarczać Wam za darmo treści promujące kulturę hiphopową. Działamy na rynku już kilka lat prezentując wartościowy content.

Pozwól nam działać dalej i wyłącz wtyczkę blokującą reklamy w swojej przeglądarce, a następnie odśwież stronę.