#RAPWIZJER KWIECIEŃ 2021 | ZWYCIĘZCA: LENIWY

ZWYCIĘZCA: LENIWY

Leniwy – a właściwie Adam Kogut jest 30-letnim raperem. Urodził się w Bydgoszczy, ale został wychowany w Chojnicach. Rapem zainteresował się od swojego starszego brata, bacznie podpatrując jego pierwsze koncerty. Muzycznymi inspiracjami Adama były od początku rdzenne składy hip-hopu w Polsce takie jak Fenomen bądź Paktofonika.

Zwycięzca wspomniał niejednokrotnie, że aktualnie słucha ekip bez podziału na “szkoły”. Leniwy jednak podkreśla, że ogromne wrażenie wywarła na nim płyta Eminema “Marshall Mathers.” Adam ma na koncie dwa projekty we współpracy z Maro i Lolem. Pierwszym z nich jest epka, która nosi nazwę “Devil’s Cut“, natomiast drugi to “Eneduerabe“.

Niestety z powodów prywatnych raper od dwudziestego roku życia aż do ówczesnego musiał przerwać swoją przygodę z hiphopem. W 2021 roku jednak wraca z takimi utworami jak “Linoskoczek” opisując na nich autentyczne emocje. Leniwy nie ukrywa, że liczy aby w przyszłości podbić mainstream i to właśnie takie audycje jak nasze pozwalają wyłonić nowe, nieznane talenty.

AUDYCJA NR 1 - KWIECIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 2 - KWIECIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 3 - KWIECIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 4 - KWIECIEŃ 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY - KWIECIEŃ 2021

Leniwy - 10 lat nic nie nagrywał. Teraz powraca z ikrą na rapową scenę

Leniwy – 10 lat nic nie nagrywał. Teraz powraca z ikrą na rapową scenę

Audycja na żywo Rap Wizjer z wyboru najlepszego rapera miesiąca odbyła się w poprzednią sobotę 8-go maja. W zestawieniu wzięło udział dwunastu najlepszych wykonawców spośród...