#RAPWIZJER LIPIEC 2021 | ZWYCIĘZCA: WOJNA

ZWYCIĘZCA: WOJNA

Pomysł na samą nazwę powstał już dawno temu, w czasach wczesnoszkolnych Wojtka. Rapem zainteresował się w 2008 roku sprawdzając wówczas premierową płytę Peji pt. “Styl życia G’N.O.J.A“. Od tego momentu hip-hop już na stałe zagościł w życiu Wojny. W 2009 roku po raz pierwszy dzięki znajomemu usłyszał rap ze swojego miasta. W utworze “Hej sokoły” wystąpili Papa Zavi i MBR squad. Wówczas uwierzył, że zajawka na rap jest dla każdego i zajął się tworzeniem muzyki.

Wojciech w 2016 roku razem z Kojotem w grupie “Pakt 37” nagrał krążek pt. “Co łączy a nie dzieli“. Natomiast w 2018r. wypuścił pierwszy solowy album o nazwie “Teraz wiesz kim jestem“. W 2k19 premierę miała Jego kolejna płyta pt. “Rymoterapia” w całości zrealizowana w StudioFly w Mielcu. W 2020r. wypuścił jak dotąd najświeższy projekt “Styl Radomyski“. Na płycie znaleźli się tacy producenci jak “Worek&Leśny“, “Phono CoZaBit“, “Premier Arena“, a także “Folku“. Wojna od zawsze miał w głowie, że gdy znajdzie się w szczytowej formie zagra swój pierwszy koncert. Uważa również, że niebawem ta możliwość pojawi się na horyzoncie.

AUDYCJA NR 1 - LIPIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 2 - LIPIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 3 - LIPIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 4 - LIPIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

AUDYCJA NR 5 - LIPIEC 2021

WYŁONIONE TOP3 AUDYCJI:

Raper miesiąca LIPIEC 2021: WOJNA

Zwycięzca lipcowych audycji: Wojna

 
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryliśmy wtyczkę blokującą reklamy typu AdBlock

Dzięki wyświetlaniu reklam na naszym portalu możemy dostarczać Wam za darmo treści promujące kulturę hiphopową. Działamy na rynku już kilka lat prezentując wartościowy content.

Pozwól nam działać dalej i wyłącz wtyczkę blokującą reklamy w swojej przeglądarce, a następnie odśwież stronę.