fbpx

Redakcja HipHopWeb.PL

HipHopWeb.PL to portal tworzony przez grupę młodych, energicznych zajawkowiczów, którzy kulturę hiphop znają od podszewki. Jest to dla nas projekt, który daje nam ogromną satysfakcję oraz dumę – dzięki dostarczaniu Wam naszej wiedzy na temat subkultury czy bieżących wydarzeń na hiphop’owej scenie.

Adres redakcji:

ul. Bełdan 1/70
02-695 Warszawa

hiphopwebpl@gmail.com

Chcesz do nas dołączyć? Napisz na naszą skrzynkę!

Lista autorów HipHopWeb.pl

Artur Kluska

Założyciel, właściciel i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel również takich portali jak ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.

Adam Lewicki

Zastępca redaktora naczelnego. Młody dziennikarz, redaktor, reporter. Interesuje się polską rap sceną. Wychowany na muzyce z lat 90'-00'. Redaktor także w portalach o tematyce sportowej.

Marcin Kurzawski

Smokey - mix sneakerhead’a i rapoholika. Współwłaściciel portalu i dyrektor działu reklamy i promocji. Wychowany na Warszawskim i Śląskim rapie kolekcjoner CDków i winyli. Kiedyś zawodowo, obecnie hobbystycznie organizator koncertów i festiwali. Pasjonat krzewiący całym sobą kulturę hip hop. Dumny reprezentant BTW Podziemia. Myślę rapem jak Fenomen.

Rafał Elmer

Patriota, nauczyciel, czytelnik dobrego słowa, raper, bitmejker, historyk Kultury Hip Hop, pasjonat oldschoolowego rapu i funku. Autor książki "Bóg dał nam Hiphop aby..." oraz albumów "Elmer's Lessons" oraz "Funky Elmer - In Search Of Funk" traktujących o tematyce fonograficznej, prelegent kulturowy w TwójskulHiphop.

Przemysław Kaca

Działacz społeczny, pomysłodawca działań Hip-Hop Druga Szansa, realizator działań edukacyjno - profilaktycznych w placówkach oświatowych i resocjalizacyjnych, autor publikacji popularnonaukowej "Hip-Hop jako narzędzie resocjalizacji młodzieży".

Jakub Jarzyna

Redaktor portalu HipHopWeb.pl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hopowym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.

Jan Chomiszczak

Jezzy C. - Redaktor portalu HipHopWeb.pl. Producent muzyczny. Baczny obserwator sceny hiphopowej w Polsce oraz pasjonat tej muzyki, jak i kultury.

Bartosz Kubas

Felietonista portalu HipHopWeb.pl. Znany szerzej jako Sorel. reprezentujący rodzimą scenę hiphopową, pręznie działający w podziemiu, hobbistyczny felietonista, aktywny sluchacz muzyczny.

Marcin Plichta

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.