Redakcja HipHopWeb.PL

O kulturze polskiego podwórka. O kulturze polskiego blokowiska. O kulturze łączącej muzykę, taniec i sztukę w ramach jednego środowiska. Rap, DJ-ing, b-boying i graffiti. Newsy, recenzje płyt, wywiady, katalog prac i dzieł.

Ten portal to platforma umożliwiająca dodawanie treści propagujących oraz informujących o hiphopie. Sam możesz być współtwórcą tej strony.

Chcesz do nas dołączyć? Napisz wiadomość na: [email protected]

HipHopWeb.pl Media
SOFTRADE
NIP: 7292738732
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Wysyłka płyt i materiałów do redakcji:
ul. Bełdan 1/70
02-695 Warszawa
[email protected]

Lista autorów HipHopWeb.pl

Artur Kluska

Założyciel, właściciel oraz redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. Podążając utartymi śladami kultury hiphop, wyciąga z niej nieoczywiste wartości i niebanalny sposób na życie. Osoba nietuzinkowa oraz stroniąca od utartych schematów. Wychowany na polskim hiphopie i kulturze polskich blokowisk.

[email protected]

Jakub Jarzyna

Zastępca redaktora naczelnego portalu HipHopWeb.pl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hopowym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.

[email protected]

Marcin Kurzawski

Smokey - mix sneakerhead’a i rapoholika. Współwłaściciel portalu i dyrektor działu reklamy i promocji. Wychowany na Warszawskim i Śląskim rapie kolekcjoner CDków i winyli. Kiedyś zawodowo, obecnie hobbystycznie organizator koncertów i festiwali. Pasjonat krzewiący całym sobą kulturę hip hop. Dumny reprezentant BTW Podziemia. Myślę rapem jak Fenomen.

[email protected]

Michał Paduchowski

Redaktor portalu HipHopWeb.pl. 19-sto letni student, osoba nieszablonowa, ponadwymiarowa, nie osiągalna dla ludzkich bytów i lubiąca słuchać hip-hopu, szczególnie polskiego.

[email protected]

Adam Lewicki

Zastępca redaktora naczelnego. Młody dziennikarz, redaktor, reporter. Interesuje się polską rap sceną. Wychowany na muzyce z lat 90'-00'. Redaktor także w portalach o tematyce sportowej.

Przemysław Kaca

Działacz społeczny, pomysłodawca działań Hip-Hop Druga Szansa, realizator działań edukacyjno - profilaktycznych w placówkach oświatowych i resocjalizacyjnych, autor publikacji popularnonaukowej "Hip-Hop jako narzędzie resocjalizacji młodzieży".

Rafał Elmer

Patriota, nauczyciel, czytelnik dobrego słowa, raper, bitmejker, historyk Kultury Hip Hop, pasjonat oldschoolowego rapu i funku. Autor książki "Bóg dał nam Hiphop aby..." oraz albumów "Elmer's Lessons" oraz "Funky Elmer - In Search Of Funk" traktujących o tematyce fonograficznej, prelegent kulturowy w TwójskulHiphop.

Marcin Plichta

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.

Jan Chomiszczak

Jezzy C. - Redaktor portalu HipHopWeb.pl. Producent muzyczny. Baczny obserwator sceny hiphopowej w Polsce oraz pasjonat tej muzyki, jak i kultury.

Bartosz Kubas

Felietonista portalu HipHopWeb.pl. Znany szerzej jako Sorel. reprezentujący rodzimą scenę hiphopową, pręznie działający w podziemiu, hobbistyczny felietonista, aktywny sluchacz muzyczny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryliśmy wtyczkę blokującą reklamy typu AdBlock

Dzięki wyświetlaniu reklam na naszym portalu możemy dostarczać Wam za darmo treści promujące kulturę hiphopową. Działamy na rynku już kilka lat prezentując wartościowy content.

Pozwól nam działać dalej i wyłącz wtyczkę blokującą reklamy w swojej przeglądarce, a następnie odśwież stronę.