Redakcja HipHopWeb.PL

O kulturze polskiego podwórka. O kulturze polskiego blokowiska. O kulturze łączącej muzykę, taniec i sztukę w ramach jednego środowiska. Rap, DJ-ing, b-boying i graffiti. Newsy, recenzje płyt, wywiady, katalog prac i dzieł.

Ten portal to platforma umożliwiająca dodawanie treści propagujących oraz informujących o hiphopie. Sam możesz być współtwórcą tej strony.

Chcesz do nas dołączyć? Napisz wiadomość na: [email protected]

HipHopWeb.pl Media
SOFTRADE
NIP: 7292738732
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Wysyłka płyt i materiałów do redakcji:
ul. Bełdan 1/70
02-695 Warszawa
[email protected]

Lista autorów HipHopWeb.pl

Artur Kluska

Założyciel, właściciel oraz redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. Podążając utartymi śladami kultury hiphop, wyciąga z niej nieoczywiste wartości i niebanalny sposób na życie. Osoba nietuzinkowa oraz stroniąca od utartych schematów. Wychowany na polskim hiphopie i kulturze polskich blokowisk.

[email protected]

Jakub Jarzyna

Zastępca redaktora naczelnego portalu HipHopWeb.pl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hopowym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.

[email protected]

Marcin Kurzawski

Smokey - mix sneakerhead’a i rapoholika. Współwłaściciel portalu i dyrektor działu reklamy i promocji. Wychowany na Warszawskim i Śląskim rapie kolekcjoner CDków i winyli. Kiedyś zawodowo, obecnie hobbystycznie organizator koncertów i festiwali. Pasjonat krzewiący całym sobą kulturę hip hop. Dumny reprezentant BTW Podziemia. Myślę rapem jak Fenomen.

[email protected]

Michał Paduchowski

Redaktor portalu HipHopWeb.pl. 19-sto letni student, osoba nieszablonowa, ponadwymiarowa, nie osiągalna dla ludzkich bytów i lubiąca słuchać hip-hopu, szczególnie polskiego.

[email protected]

Adam Lewicki

Zastępca redaktora naczelnego. Młody dziennikarz, redaktor, reporter. Interesuje się polską rap sceną. Wychowany na muzyce z lat 90'-00'. Redaktor także w portalach o tematyce sportowej.

Przemysław Kaca

Działacz społeczny, pomysłodawca działań Hip-Hop Druga Szansa, realizator działań edukacyjno - profilaktycznych w placówkach oświatowych i resocjalizacyjnych, autor publikacji popularnonaukowej "Hip-Hop jako narzędzie resocjalizacji młodzieży".

Rafał Elmer

Patriota, nauczyciel, czytelnik dobrego słowa, raper, bitmejker, historyk Kultury Hip Hop, pasjonat oldschoolowego rapu i funku. Autor książki "Bóg dał nam Hiphop aby..." oraz albumów "Elmer's Lessons" oraz "Funky Elmer - In Search Of Funk" traktujących o tematyce fonograficznej, prelegent kulturowy w TwójskulHiphop.

Marcin Plichta

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.

Jan Chomiszczak

Jezzy C. - Redaktor portalu HipHopWeb.pl. Producent muzyczny. Baczny obserwator sceny hiphopowej w Polsce oraz pasjonat tej muzyki, jak i kultury.

Bartosz Kubas

Felietonista portalu HipHopWeb.pl. Znany szerzej jako Sorel. reprezentujący rodzimą scenę hiphopową, pręznie działający w podziemiu, hobbistyczny felietonista, aktywny sluchacz muzyczny.