Reklama

Prowadzisz hiphopowy sklep z odzieżą? Wydajesz płytę, która potrzebuje promocji? Chcesz zareklamować swoje produkty lub usługi? Zapraszamy do reklamowania się na HipHopWeb.pl!

Kim jesteśmy?

HipHopWeb.PL to portal tworzony przez grupę młodych, energicznych zajawkowiczów, którzy kulturę hiphop znają od podszewki. Portal powstał w 2013 roku i jest kontynuacją dawnego brandu rapweb.pl, którym zajmowaliśmy się już od 2010 roku. Dlatego cechuje nas ogromne doświadczenie i znajomość branży. Jest to dla nas projekt, który daje nam ogromną satysfakcję oraz dumę – dzięki dostarczaniu Wam naszej wiedzy na temat subkultury czy bieżących wydarzeń na hiphop’owej scenie.

Dlaczego u nas reklama jest najlepsza?

Oprócz tego, że posiadamy ściśle wytargetowanych użytkowników, w odróżnieniu od naszej konkurencji posiadamy w zespole specjalistów ds. reklamy. Na naszym portalu ponadto reklama nie przepadnie – zrobimy wszystko by jak najefektywniej działała i przyciągała Ci nowych klientów! Pozostaniemy w ciągłym kontakcie, będziemy prezentować wyniki kampanii i maksymalizować jej działanie.

Jeśli zdecydujesz się na reklamę na naszym portalu, to dla nas również pierwszorzędnym priorytetem będzie, aby zaprezentować ją jak najlepiej oraz zwiększać Twoje zyski, a co za tym idzie Twoje zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu poprzez nasz adres email: hiphopwebpl@gmail.com