Od blisko dwóch tygodni rodzima scena rapowa żyje wywołanym przez Bedoesa konfliktem. W pierwszym odcinku Rap Podcast CGM Dawid Bartkowski, Wujek Samo Zło, Krzysztof Nowak i Marcin Flint komentują beef i analizują dissy Aviego, Białasa, TPS-a i Śliwy.

Kto póki co wygrywa w beefie, a kto w nim traci? Kto dołączy do niego w najbliższym czasie, a kto na pewno tego nie zrobi? Drugim poruszanym tematem jest nadchodzący album Ostrego. Komentatorzy mówią o swoich oczekiwaniach względem krążka “W drodze po szczęście” i analizują pozycję łódzkiego artysty, zastanawiając się m.in. czy ktokolwiek na rodzimej odważyłby się zdissować O.S.T.R.-a.

Ostatni temat odcinka to wspólna płyta Taco Hemingwaya i Quebonafide. Nieoficjalnie mówi się, że taki album faktycznie powstaje i w podcaście dziennikarze zastanawiają się, co może przynieść.

 

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.