JaGi prezentuje swój szósty solowy album pod naszym medialnym patronatem.  Premiera albumu odbyła się 11.12.2020r. Płyta obejmuje osiem nagrań studyjnych. Autor udostępnia swój materiał do pobrania za darmo tylko u nas!

Zrealizowane nagrania poruszają tematy często kontrowersyjne. Wersy poprzedzają charakterystyczne brzmienia oldschoolowych bitów. Uważamy, że wspomniana premiera albumu jest odpowiednia dla miłośników starej szkoły. Projekt ze względu na swój format uznawany w branży jako wydanie extended play trwa lekko ponad 20 minut. Playlista wygląda następująco:


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Oficjalny download epki rapera dostępny poniżej

Kalejdoskop EP przedstawia pełen przekrój mojej przygody z hip-hopem, który rozpocząłem w 2014 roku. Album jest zwieńczeniem pokonanej drogi przeze mnie w ciągu sześciu lat. Na szczęście w minionym roku miałem przyjemność zaznać życia scenicznego podróżując po Polsce, grając wiele koncertów u boku kompana Luksa. Na krążku znajduję się 8 pozycji nagrań upublicznionych do odsłuchu za darmo na moim kanale yt. oraz na portalu hiphopweb.pl. Mimo panującej pandemii i braku sporej części koncertów rok 2020 prywatnie uważam za najlepszy czas w życiu. Dziękuję, że postanowiłeś przesłuchać moją płytę. Po raz kolejny dedykuję ten krążek wszystkim młodym osobom, które gonią swoje marzenia. Do usłyszenia w 2k21! JaGi”.

JaGi – jest obecnie 21-letnim raperem z Bielska-Białej. Pod koniec 2017 roku zaczął pojawiać się w bielskich klubach. W 2020r. w dobie pandemii udało się wykonawcy wystąpić jedynie na dwóch koncertach, jeden z nich był dostępny online na oficjalnym kanale Klubu Klimat w jego rodzimym mieście. Natomiast drugi event już z udziałem publiczności odbył się w Zabrzu. Cała zabawa została zachowana w obecnych ryzach restrykcji sanitarnych.

Media społecznościowe

Przypominamy, że autor projektu prowadzi u nas serie audycji na żywo. Podczas trwania transmisji live, każdy wykonawca z podziemia może podsyłać swoje utwory w celu sprawdzenia ich na żywo! Całe przedsięwzięcie można śledzić na naszym profilu facebook.

Raz jeszcze zapraszamy do przesłuchania albumu i pobrania go w wyższej jakości klikając poniższy przycisk.