Quebonafide odwołuje kolejne koncerty.
Quebonafide odwołuje kolejne koncerty. "Poniesie za to konsekwencje"

Sporo zamieszania w ostatnich dniach jest odnośnie odwołanych koncertów Quebonafide. Organizatorzy Juwenaliów w pocie czoła znajdują zastępstwo za nieobecnego rapera. W Płocku wystąpią za niego Peja i Kaen, a w Rzeszowie Bosski Roman i Pih.

Odwołanie koncertu na atak dużych imprezach masowych niesie za sobą jednak pewne konsekwencje prawne. A o tym mówi organizatorka zielonogórskich Bachanaliów. Koncert Quebonafide w tym mieście już opłacono. – Obowiązywała nas umowa, Quebonafide poniesie teraz konsekwencje – przyznaje Beata Mucha z Parlamentu Studenckiego, współorganizatorka Bachanaliów w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Słuchacze są wściekli i próbują znaleźć sposób na zwrot biletu. Studenci jednak nie pozostawiają złudzeń i oficjalnie informują, że zwrotów nie przyjmują.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Rozumiemy Państwa zdenerwowanie wynikające z nagłego odwołania koncertu przez Quebonafide. Niestety, nie możemy ponosić odpowiedzialności za złamanie warunków umowy przez artystę na dwa dni przed koncertem. Bachanalia są imprezą masową festiwalem, na którym występuje 10 artystów. Odwołanie koncertu w takim terminie jest zdarzeniem losowym, którego w żaden sposób nie mogliśmy przewidzieć, ani jemu zapobiec. Sprzedawane bilety wstępu dot. imprezy/festiwalu, nie zaś koncertu poszczególnego wykonawcy. W związku z powyższym zgodnie z regulaminem imprezy masowej Bachanalia dostępnym na https://bachanalia.pl/regulamin/ zwrot za bilet przysługuje tylko w przypadku całkowitego odwołania imprezy, nie zaś zmiany 1 z 10 artystów, która była spowodowana siłą wyższą – informują organizatorzy.