Peja komentuje słowa Young Multiego.
Peja komentuje słowa Young Multiego.

Na wczorajszym koncercie w Palucha Warszawie poznański raper wypowiedział kilka ostrych słów, które są odpowiedzią na ostatni „apel” Young Multiego.

KIlka dni temu podczas wywiadu Young Multiego z Arturem Rawiczem dla portalu CGM.pl młody raper wygłosił „apel” do starej szkoły. Multi powiedział, aby otworzyli oni głowy i dali szansę młodym. Te słowa wywołały dużą burzę wśród internautów jak również samych odbiorców przekazu.

Swoje oburzenie wyrazili już tacy raperzy jak Bonson czy Włodi. Słowa młodego rapera poparł jednak sam Rychu Peja. Od kilku dni w internecie jak i poza nim toczy się dyskusja na temat tej wypowiedzi, a wczoraj swoje zdanie wyraził kolejny raper.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Paluch ostro komentuje słowa Young Multiego

Mowa o poznańskim artyście – Paluchu. Ten, podczas wczorajszego koncertu w Warszawie wypowiedział kilka bardzo kontrowersyjnych i ostrych słów kierowanych w kierunku Young Multiego. Poniżej cytujemy całą wypowiedź:

– „Wielu tym młodym k***a kuta***rzom, którym się wydaje, że mogą z “Minecrafta” przeskoczyć tu k***a i pier***ić: “Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty k***a parówo? Naprawdę, do mnie k***a gadasz to? Włodi dobrze zapytał tego kondoma – który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? – Żaden, chyba żaden.

Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu, zamknij p***ę. (…) Widzę tam jakichś kolejnych YouTuberów, którzy się wpierd***ją. Naprawdę? To nie ma nic wspólnego k***a z hip-hopem. To są typy, które wpi***ją się tutaj przez modę. Cały ich odbiorca, to jest odbiorca gier. Oni nie zostaną tu dłużej niż ich idol, który gra w te gierki i oni to oglądają. Oni tu nie zostaną dłużej. On pewnie zostanie, bo smród będzie się za nim ciągnął. A wielu kasztanów powie: “Ej, wy macie zamknięte głowy!”. Gówno prawda, 10 lat temu robiłem newschool.”

Poniżej zamieszczamy nagranie z koncertu Palucha, na którym możemy usłyszeć wypowiedziane słowa.

Ponadto już za tydzień odbędzie się premiera najnowszego solowego albumu poznańskiego rapera Palucha „Czerwony dywan”. Będzie to kolejny projekt po „Złotej owcy”, który znalazł się na pierwszej pozycji na liście sprzedaży płyt w Polsce OLIS.