Kękę z nowym singlem!
Kękę z nowym singlem!

Dziś miała miejsce premiera nowego utworu od Kękę pt. „Safari” produkcji Dj Frodo.

„Safari” to pierwszy singiel z szykowanego na 2019 r. albumu pt. „Mr KęKę”. Singiel niejednokrotnie już był zapowiadany na profilu radomskiego rapera różnymi opisami popartymi zdjęciami w maskach tytułowych bohaterów klipu. Dodatkowo utwór prezentuje bez wątpienia odmienne od siebie charaktery i podejścia do życia ludzi nam znanych.

Ponadto produkcją klipu zajęła się marka 9LITER FILMY, a reżyserią Błażej Jankowiak.
Warto również wspomnieć, że jest to już piąty solowy album w karierze rapera.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Kękę swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od 2013 roku związany z wytwórnią Prosto, w której wydał krążki Takie rzeczy (2013) oraz Nowe rzeczy (2015). Obie płyty okazały się ogromnym sukcesem sprzedażowym, pierwszy krążek otrzymał platynę, kolejny podwójną platynę.

Artysta powołał do życia własną wytwórnię, w której w 2016 roku wydał trzecią z serii płytę pt. Trzecie Rzeczy. Tytuł bardzo szybko przypadł do gustu fanom i niedługo po premierze także uzyskał status podwójnej platyny.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.