Płyta Dedisa trafiła na półki w Empiku!
Płyta Dedisa trafiła na półki w Empiku!

Dedis prezentuje swój nowy pełny album „Marzenia z podwórka”. Płyta trafiła już na półki sklepowe.

Po dobrze przyjętej EPce “Pierwszy Etap” czas na premierę pełnego długogrającego albumu. “Marzenia z Podwórka” to materiał na który z pewnością czekało wielu fanów mysłowickiego rapera.

Album ma dziś (21 grudnia 2018) swoją premierę i trafił już na półki sklepowe. Gościnnie na krążku możemy usłyszeć takich raperów jak Bas Tajpan, Małach, DJ HWR, Śliwa, Rakkaman, Kafar Dixon37, Epis Dym KNF, Pro oraz Rest Dixon37.Krążek został wytłoczony nakładem Districtarea. Ponadto album promowały trzy single – “Dogrywka” z gościnnym udziałem Śliwy i Rakkamana, “Spokój” oraz “Dziecko”.

Dedis to mysłowicki raper. Początkowo związany z ekipą BHL (BlokHauz Label), aktualnie działający w M.S.P.S. Tornado FLOW. Dodatkowo jest finalistą pierwszej edycji programu “ŻYWYRAP!”.

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.