GRUBSON wypuszcza podwójny teledysk !
GRUBSON wypuszcza podwójny teledysk ! "Złoty klimat/Spider-Man" na odsłuchu

Na kanale GRUBSON // Official udostępniono podwójny teledysk do numerów „Złoty Klimat” i „Spider-Man”. Ponadto gościnnie na tracku udzielił się Jarecki.

Marzenia się spełnia… Mając 8 lat i oglądając jak zaczarowany program YO! MTV RAPS nie przypuszczałem, że kiedyś odwiedzę miejsca moich muzycznych idoli. Razem z Jareckim i BRK marzyliśmy o klasycznym, rapowanym klipie, który będzie nagrany w Nowy Jorku. Mieście, w którym narodziła się kultura Hip-Hop, będąca częścią naszego życia. Ponieważ w tym roku okazało się, że po raz trzeci gramy koncerty w USA i Kanadzie, stwierdziliśmy, że to idealna okazja aby w końcu to zrobić.

Wraz z Michałem Schwierc udało nam się nakręcić materiał na 3 zupełnie różne teledyski. Jeden z nich, zrealizowany w Nowym Jorku i Toronto PREZENTujemy poniżej. Jednak są to dwa różne utwory z dwóch różnych albumów lecz wciąż ta sama zajawka… …zajawka techniczną nawijką, oryginalnym flow, kulturą i przede wszystkim klimatem NY i Złotymi Latami Hip-Hopu. Jak rapował KRS-ONE : „The Real Hip Hop Is Over Here!” WESOŁEGO OGLĄDANIA I WESOŁYCH ŚWIĄT!!! – GRUBSON dodatkowo wyjaśnia dlaczego powstał teledysk.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Z-ca redaktora naczelnego. Młody dziennikarz, redaktor, reporter. Interesuje się polską rap sceną. Wychowany na muzyce z lat 90'-00'. Działa także w portalach o tematyce sportowej.