SCHAFTER ruszył z preorderem LIMITOWANEJ edycji minialbumu „hors d'oeuvre“
SCHAFTER ruszył z preorderem LIMITOWANEJ edycji minialbumu „hors d'oeuvre“

Ruszyła przedsprzedaż fizycznej edycji albumu schafter – „hors d’oeuvre“ EP. 

Debiutancki materiał wydany przez schaftera własnym sumptem pojawił się na półkach Asfalt Shopu, który odpowiada za dystrybucję nośników. Minialbum składający się z 8 utworów, w tym „good will hunting“, został zremasterowany przez Eproma z dbałością o utrzymanie stylu, charakterystycznego dla młodego rapera ze Śląska. Za wyjątkową oprawę graficzną odpowiada Simo. Wysyłka płyt wystartuje pod koniec lutego. Dodatkowo nakład EP‘ki jest ściśle limitowany.

Schafter nie ukrywa fascynacji popkulturą lat 80/90, co istotnie uwydatnia się w atmosferze jego utworów. Artysta z pietyzmem podchodzi do łączenia ze sobą treści audio oraz wideo, co stanowi o spójności narracji obu form. schafter stawia na niezależność, która mimo dłuższej drogi i nakładów pracy przynosi korzyści mierzone wyższą miarą.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Ponadto minialbum „hors d’oeuvre“ jest zbiorem najlepszych utworów wydanych dotychczas przez młodego artystę, dodatkowo wzbogacony o bonus track. Co najważniejsze, „hors d’oeuvre“ to dopiero początek muzycznych planów, którymi w tym roku schafter zamierza do nas dotrzeć.

Album można zamówić w preorderze tutaj.