Bełchatowski raper AMB prezentuje swój najnowszy mixtape!
Bełchatowski raper AMB prezentuje swój najnowszy mixtape!

Bełchatowski raper AMB/Ambroży po kilku latach przerwy powraca z nowym materiałem – „Mixtape Spontan vol.2”.

Dziś premiera najnowszego mixtape’u od rapera pochodzącego z BełchatowaAMB/Ambroży. Na ten projekt fani czekali od lat, bowiem od 2012 roku nie doczekaliśmy się jeszcze pełnego albumu tego artysty.

Album składa się z 10 utworów i jest kontynuacją pierwszego „Mixtape Spontan” z 2012 roku. Jak sama nazwa wskazuje powstawał on w spontanicznych okolicznościach i jest opisem przeżyć oraz wydarzeń rapera z ostatnich kilku lat. Wokale nagrano w Studio Klucz w Warszawie.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Goście i dj’e

Na projekcie można usłyszeć bity amerykańskie jak i jeden niemiecki. Od strony rapowej gościnnie na mixtape’ie ponadto udzielili się Magier, Galuś i Sztajer, którzy tak samo jak Ambroży zasilają skład OSD Familia. O skrecze i cuty dodatkowo zadbali: Sztajer, DJ Cider oraz DJ Mixair (Pierwszy Milion).

Ambroży ma na swoim koncie EP „Blask” z 2009 roku, „Mixtape Spontan” z 2012 roku oraz gościnne udziały na różnych projektach.

Album można pobrać na naszym portalu

Mixtape jest dostępny do pobrania tylko u nas, na łamach portalu HipHopWeb.pl. Pobieranie jest szybkie, darmowe i bezpieczne, bezpośrednio z naszych serwerów. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę, gdzie można pobrać album AMB na swój komputer.

Poniżej klipy promujące materiał: