otsochodzi
otsochodzi

Otsochodzi podkręca atmosferę odkryciem utworu “Kręcę*” na kanale YT Asfalt Records, ponadto singiel “Kręcę*” zapowiada trzeci studyjny album Młodego Jana zatytułowany “Miłość”, którego premiera będzie 1 lutego 2019. Bit do tego kawałka przygotował Sem0r (@sem0r), a mix i mastering jest dziełem ENZU (@enzumusic).

MIŁOŚĆ” to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty „Nowy Kolor„. Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami. Całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu „Slam„.

Jednak Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu. A ten przecież stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj również szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą. Singiel „Kręcę*” jest kolejnym utworem, który promuje album.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Otsochodzi o płycie “MIŁOŚĆ”:
Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać w związku z tym- dosłownie. Wizja na muzykę pozwoliła mi z pewnością osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży MIŁOŚĆ. ”

Oficjalna data premiery nowego albumu Otsochodzi to 1 lutego 2019 r.

Tracklista otsochodzi