Bezczel
Bezczel

Kilka tygodni temu pisaliśmy o konflikcie Bezczela i Szpaka. Białostocki raper zmagał się z problemami zdrowotnymi i nie mógł odpowiedzieć na diss. Management artysty wydał oświadczenie na jego funpage’u.

Sprzeczka zaczęła się na Instagramie, następnie przerodziła się w beef, choć nie do końca. Doczekaliśmy się dissu ze strony reprezentanta BORCREW, jednak białostoczanin nie odpowiedział, co więcej skomentował to na… Insta Stories: „Słabo dzieciaku„.

ZOBACZ TAKŻE: Kompromitacja po całości! Bezczel postanowił odpowiedzieć… na instastory
Nowy BEEF na polskiej scenie Hip-Hopowej! Bardzo GORĄCO na linii Szpaku – Bezczel. Wyjaśniamy genezę konfliktu!


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Bezczel od lat ma problemy ze zdrowiem, już kilka lat temu wylądował w szpitalu, z powodu przymusu przejścia operacji ucha. Rok później narząd musiał być poddany zabiegowi kolejny raz.

Tym razem problemy zdrowotne naszły się z beefem, ze Szpakiem. Morążanin wydał kawałek atakujący Bezczela pt. „Solówka„. Do tego czasu nie usłyszeliśmy odpowiedzi, a na facebooku artysty panowała cisza. Ponadto można wspomnieć, że obaj raperzy mają wspólny kawałek – „Schumacher„.

Management rapera wydał oświadczenie na fanpage’u, twierdząc, że odpowiedź się pojawi, ale trzeba jeszcze chwilę poczekać:

„W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy wystosować oświadczenie dotyczące otwartego beefu Szpaku vs. Bezczel. W dniu wczorajszym Michał opuścił szpital MSWiA w Warszawie po kolejnej operacji na ucho. Teraz potrzebuje chwilę czasu na rekowalescencję i jak tylko poczuje się lepiej w pełni sił, od razu wchodzi do studia, aby odpowiedzieć. Trzymajcie kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia. Do usłyszenia wkrótce.
P.S. MILCZENIE JEST ZŁOTEM.. CIERPLIWOŚĆ JEST CNOTĄ.. CISZA PRZED BURZĄ 
Management Team Bezczel”

THAT'S OFFICIALW związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy wystosować oświadczenie dotyczące otwartego beefu…

Opublikowany przez Bezczel Poniedziałek, 21 stycznia 2019