Wojtek Sokół wypuścił do sieci singiel z najnowszej płyty! [POSŁUCHAJ]
Wojtek Sokół wypuścił do sieci singiel z najnowszej płyty! [POSŁUCHAJ]

Doczekaliśmy się planowanej „niespodzianki” od Sokoła. Równo o północy na kanale PROSTO TV pojawił się pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo warszawskiego rapera – „Wojtek Sokół”.

Fani czekali na to od lat. Legendarny już raper Sokół nigdy nie wydał jeszcze solowej płyty. Członek m.in. składu WWO zawsze charakteryzował się niezwykle przemyślanymi wersami, bardzo mocno konceptualnymi utworami i niesamowitą narracją opowieści prezentowanych przez rapera. Już na płytach z Marysią Starostą, czyli „Czystej brudnej prawdzie” i „Czarnej białej magii” udowodnił, że jest w stanie stworzyć bardzo solidny materiał.

Dziś możemy posłuchać w sieci pierwszy przedsmak tego, co dostaniemy od Wojtka 15 lutego. Artysta bowiem równo o północy zaprezentował nam singiel z jego najnowszego krążka. Już wcześniej na łamach portalu informowaliśmy o tym, że raper szykuje dla nas o tej porze niespodziankę.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sokół ze złotą płytą w preorderze! Dziś o północy raper zapowiada niespodziankę

Premierowy utwór to „Koniec gatunku” z gościnnym udziałem wokalistki Leny Osińskiej z warszawskiej grupy Sonar. Jest to ostatni numer na trackliście zapowiadanego albumu.