O.S.T.R. został oszukany? Na facebooku manager rapera oraz Asfalt Records poinformowali, że nie otrzymali honorarium ja jeden z koncertów.

22 grudnia 2018 roku łódzki artysta zagrał koncert w Mszanie Dolnej, w PUB Szałas. Jak informuje manager rapera, O.S.T.R. został oszukany i nie otrzymał wypłaty za swój występ.

O.S.T.R. został oszukany


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

 

Ponadto, sama wytwórnia Asfalt Records przestrzega, aby uważać na „magiczne miejsce” jakim jest PUB Szałas w Mszanie Dolnej.

PUB Szałas w Mszanie Dolnej to magiczne miejsce gdzie gra się koncert i nie otrzymuje się za to honorarium.

Opublikowany przez Asfalt Records Wtorek, 29 stycznia 2019

 

 


O.S.T.R., a właściwie Adam Ostrowski to muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 21 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Ponadto, płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator.

Krążki O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo to w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedająca się polska płyta według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video.