WENA skończył nagrywać album
WENA skończył nagrywać album

Dotychczas w sieci pojawiły się dwa single promujące najnowszy album rapera. W.E.N.A. poinformował, że skończył nagrywać płytę i zdradził kiedy pojawi się kolejny klip.

Pierwszy w sieci pojawił się kawałek pt. „Nie mam dość„, gościnnie wystąpił Jan Rapowanie. Kolejny był solowy singiel – „Palermo„. Teraz raper informuje kiedy pojawi się następna „nuta”.

W.E.N.A. na instagramie dodał post, w którym poinformował, że nagrywki do najnowszej solowej płyty „Montana Max” właśnie się zakończyły. Ponadto, dowiedzieliśmy się, że w następnym tygodniu udostępni trzeci klip promujący album.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Dziś skończyłem nagrywać album! 
Nowy singiel za tydzień! Preorder na wudoe.com

https://www.instagram.com/p/BteKz9Tl6Wg/

Preorder płyty dostępny jest na stronie wudoe.com. Co ciekawe, w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia przedsprzedaży, album sprzedał się w nakładzie 1000 sztuk. Płyta z 2017 roku pt. „Niepamięć” w tym samym czasie była sprzedana 300 razy.

W.E.N.A. ft. Peja?

Na instastory obaj artyści „umówili się” na kawałek, który miał się pojawić na płycie. Warszawiak jednak poinformował, że z braku czasu nie udało się stworzyć wspólnego tracka z Peją. Lecz nie wszystko stracone, gdyż jednocześnie zapewnił, iż kawałek na pewno powstanie w tym roku.


W.E.N.A., właściwie Michał Łaszkiewicz (ur. 13 lutego 1984 w Warszawie), znany również jako WuDoE i Montana Maxx – polski raper. Działalność artystyczną podjął pod koniec lat 90. XX w. Początkowo występował w zespole Głos Miasta, następnie związał się ze składem Ansambl. W 2007 roku ukazał się solowy nielegal rapera pt. Wyższe dobro LP. Rok później wraz z formacją Ansambl wydał album pod tym samym tytułem. Natomiast w 2009 roku został wydany nielegal Duże rzeczy, który W.E.N.A. zarejestrował wraz ze składem Rasmentalism.