PRO8L3M Interpol
PRO8L3M Interpol

Doczekaliśmy się pierwszego singla od składu. PRO8L3M – Interpol właśnie trafił na kanał nigdystopTV. Jednakże kawałek zapowiada najnowszy album składu pt. “Widmo”.

Wczoraj pisaliśmy o nowym, innowatorskim wydarzeniu zorganizowanym przez PRO8L3M. Polega ono przedpremierowym przesłuchaniu “Widma” w nadzwyczajny sposób. Z pewnością wydarzenie zagwarantuje przeniesienie się w świat cyfrowej dystopii.

ZOBACZ: Nadchodzi singiel od PRO8L3M! Już niedługo przedpremierowy odsłuch płyty

Ponadto, po opublikowaniu wydarzenia, można było się domniemywać, że w dniu dzisiejszym wyjdzie singiel i tak też się stało. Oskar i Steez prezentują kawałek pt. “Interpol“.

PRO8L3M – “Interpol”:

“Prezentujemy pierwszy singiel z albumu “Widmo“. Premiera 01.03.2019 – kup płytę w wersji preorder na: https://goo.gl/xfbZJq” – czytamy w opisie pod klipem.


PRO8L3M – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Zespół powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra “Steeza” Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego.

Ponadto, ostatni ich LP “PRO8L3M” ukazał się w 2016 roku. Uzyskał on status platynowej płyty. Natomiast mixtape z tamtego roku “Ground Zero” dotarł na 18.miejsce rankingu OLiS obejmujący 2018 rok.

Napisz komentarz!