Arab, WSZ, Filipek, Ryba
Arab, WSZ, Filipek, Ryba

Polski świat mieszanych sztuk walki w marcu będzie pełen walk ze środowiska hip-hopowego. Na FEN 24 Wujek Samo Zło zmierzy się z Arabem, a na FAME MMA do oktagonu wejdą Ruby, Filipek i obecny mistrz WBW Ryba. Gdzie oglądać FAME MMA 3 i FEN 24?

Już 16 marca na gali FEN 24 zmierzą się Arab i Wujek Samo Zło. Dla WSZ będzie to debiut w sportach walki.
„Kochani, krakowsko-arabskim targiem dogadałem wspaniałe show! W marcu na Fight Exclusive Night zbiję tego całego Wujka Samo Zło i jeszcze mi za to zapłacą, haha” – napisał Arab pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie. Na tydzień przed galą raper atakuje WSZ swoimi prowokującymi nagraniami na Insta Stories:

„Po pierwsze, mam tu świetnego puncheline’a freestylowego na Wujasa. Mówię Wujkowi tak: K***a, zamiast tam gdzieś u matki mieszkać, dawaj ze mną tutaj. Potrenujemy, damy sobie radę, a on, że jeszcze ma pokój u ciotki. Ja chłopowi mówię: “Co ty do mnie pi******sz. Jesteś 18 lat ode mnie starszy. I gość mi mówi, że woli mieszkać u ciotki w pokoiku, bo ma pokoik, albo u matki, niż pójść normalnie jak mężczyzna w bezdomność, żeby się odkuć” – Arab wspomniał, że chce walki z WSZ, aby ten mógł zarobić.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Gabriel Al-Sulwi ma za sobą już pierwszy występ w MMA. Na FEN 19 walczył z Bartłomiejem „Ruby” Brzezińskim, który w tym miesiącu także stoczy swój pojedynek. Na FAME MMA 3 zawalczy z „Krychą„. „Ruby” jest raperem grupy Ganja Mafia, ostatnio było bardzo głośno o jego konflikcie z Kalim.

Jednak to nie koniec akcentów hip-hopowych. Na FAME MMA 3 również zobaczymy Filipka w walce z Rybą. Panowie mierzyli się ze sobą już wiele razy, lecz teraz staną naprzeciw siebie w oktagonie, nie na scenie, tak jak to miało miejsce dotychczas.

Gdzie oglądać FAME MMA 3 i FEN 24?

Gala FEN 24 odbędzie się 16 marca na warszawiskim Tor-Warze. Transmisja dostępna będzie na antenach Polsatu od 20:00. Płatny dostęp do streama będzie od 19:00 na stronie Ipla.tv.

Natomiast FAME MMA 3 będzie miała miejsce 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisja wydarzenia będzie tylko w systemie PPV, który można zakupić TUTAJ. Cena dostępu to 19,99 PLN.