O.S.T.R. zagra aż dwa koncerty w Warszawie! 22 i 23 marca razem z DJ Haem wystąpią w warszawskiej Stodole
O.S.T.R. zagra aż dwa koncerty w Warszawie! 22 i 23 marca razem z DJ Haem wystąpią w warszawskiej Stodole

O.S.T.R. i DJ Haem ruszają w Polskę wraz z “Instrukcją obsługi świrów”. W ramach nowej trasy już 22 oraz 23 marca wystąpią w Klubie Stodoła! Jeśli jesteś miłośnikiem starej szkoły, jeśli kochasz hip-hop w klasycznym wydaniu – musisz tam być!

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. O.S.T.R., bo o nim mowa, nie musi jednak udowadniać swojego dorobku muzycznego. Śmiało można powiedzieć, że łódzki raper jest już ikoną polskiego hiphop’u.

22 lutego 2019 roku ukazał się nowy album w dyskografii rapera. Płyta o tytule „Instrukcja obsługi świrów” uzyskała już status złotej płyty. Teraz O.S.T.R. i DJ Haem wyruszają w Polskę w trasę koncertową, która będzie promować najnowsze wydawnictwo łódzkiego artysty. 22 i 23 marca pojawią się w warszawskiej Stodole. Bilety można nabyć do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) lub zakupić online pod tym linkiem.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl