Co w weekend? Koncert w Szczecinie? Labirynt Club mówi: check!
Co w weekend? Koncert w Szczecinie? Labirynt Club mówi: check!

Jesteś gotowy, by rapować na całego? PSR Underground Flex Vol.3 to koncert w Szczecinie, który sprawi, że miasto zatrzęsie się w hip-hopowym rytmie. Podziemna Sfera Rapu (PSR) wraca z kolejną, trzecią edycją swojego cyklu, które przyciąga podziemnych raperów z całej Polski. Tak bracie, to tu zobaczysz prawdziwą moc rapu, bez żadnych zahamowań.

Labirynt Club i koncert w Szczecinie: świeże miejsce na koncert w Szczecinie

Zaznacz 23 czerwca, najbliższy piątek, grubą czerwoną kreską w kalendarzu. Dlaczego? Bo wtedy Szczeciński Labirynt Club staje się domem dla prawdziwej petardy rapowej. Po zmianach lokalizacji, w końcu znaleźliśmy idealne miejsce na koncert w Szczecinie. Tu, w Labirynt Club, bit spotyka rym, a podziemna scena wychodzi na światło dzienne. Ten koncert to coś, czego musisz doświadczyć osobiście!

Pożegnalny akt: Tony Jazzu mówi „elo!”

Na tym koncercie mamy też coś specjalnego. Tony Jazzu, stalowy szczecinianin sceny hip-hop, odchodzi na stałe do Norwegii. Więc ten koncert to nie tylko najbardziej ognisty koncert w Szczecinie, ale też szansa na pożegnanie z Tony Jazzu.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Wchodzą młode wilki: nowa fala rapu

To jednak nie koniec! Koncert w Szczecinie to też szansa, żeby zobaczyć, co kryje się w sercach i umysłach młodej generacji. Turin, Zwolak, Soban, Emsi ze Szczecina, Adzy z Oleśnicy, Proxima (Marpi x Cezet) z Międzyrzecza, Panika z Płocka. Do tego dochodzi jeszcze nasz międzynarodowy gość – Sultan79 z Hamburga.

Adzy na scenie: nasz chłopak w akcji

Adzy, nasz reprezentant, będzie tam, trzymając mikrofon mocno w dłoni. Już nie możemy się doczekać, co przyniesie jego występ na koncert w Szczecinie!

Zet Sounds: człowiek, który wie, co grać

A za deckami – Zet Sounds z Goleniowa. On wie, jakie bity serwować, żeby każdy czuł flow.

Klubowa atmosfera i wbitka na bramce – koncert w Szczecinie

To nie będzie zwykły koncert, to będzie prawdziwe spotkanie zajawkowiczów hip-hopu. Jeżeli masz ochotę zanurzyć się w gęstą, klubową atmosferę pełną bitów i rymów, to koncert w Szczecinie jest miejscem, w którym musisz się pojawić. Ciepła, piwniczna aura Labirynt Club’u stworzy unikalne tło dla wydarzenia, które wyrwie Cię z codzienności i przeniesie do świata pełnego brzmień i flow.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Życie w błocie się złoci” – czy blokerski teledysk może stać się kinem? [RECENZJA]

Przyjdź, poczuj klimat, doświadcz prawdziwego rapu. W końcu to coś, co każdy fan hip-hopu powinien zaznać – autentyczny vibe, bez żadnych udawanych show.

Bilety? Prosto na bramce

Nie musisz martwić się o bilety wcześniej. Za wbitkę na koncert w Szczecinie zapłacisz prosto na bramce. Koszt? Zaledwie 20 zł. Tak więc, jeśli masz zamiar odwiedzić Szczecin, przyjedź na koncert. Twoja kieszeń Ci za to podziękuje, a doświadczenia, które zdobędziesz będą niezapomniane.

Zakończenie: Szczecin czeka na Ciebie!

Szczecin to miasto, które tętni hip-hopem, miasto, które docenia tę muzykę i tworzy dla niej przestrzeń. Dlatego też, jeżeli hip-hop jest Twoją pasją, koncert w Szczecinie jest miejscem, które musisz odwiedzić. PSR Underground Flex Vol.3 to nie tylko koncert, to przede wszystkim wydarzenie, które tworzy społeczność, łączy ludzi i sprawia, że wszyscy razem tworzymy niepowtarzalny klimat. Czy jest coś lepszego niż dobra muzyka, pozytywne wibracje i ludzie, którzy dzielą Twoją pasję? Nie czekaj, dołącz do nas!

Data: 23 czerwca 2023r.
Miejsce:
Szczecin, Labirynt Club, al. Wojska Polskiego 20/U1
Otwarcie bramek: g. 19:15
Start: g. 20:00
Link do wydarzenia na Facebooku: PSR Underground Flex vol.3
Organizator PSR: Podziemna Sfera Rapu