Czegoś takiego jeszcze nie było! Raper wydaje książkę ze swoją autobiografią
Czegoś takiego jeszcze nie było! Raper wydaje książkę ze swoją autobiografią

Dziś wystartowała przedsprzedaż książki autorstwa Adama Ostrowskiego – łódzkiego rapera O.S.T.R. Jest to własna autobiografia. Premiera wydawnictwa już w maju.

Artysta z tak bogatym życiorysem, dyskografią i historią koncertową nie powinien wyrażać się tylko na polu muzycznym. Anegdoty, opowieści i krótkie historyjki to nic nowego dla tych, którzy znają Adama osobiście. W grono to wliczają się nie tylko bliscy i współpracownicy, ale często także liczni słuchacze uczęszczający na koncerty. Krótko mówiąc, O.S.T.R. jest skarbnicą słowa nie tylko za mikrofonem.

Nakładem wydawnictwa “Wielka Litera”, 15 maja ukaże się oficjalna, osobista i własnoręcznie napisana autobiografia O.S.T.R. pod tytułem “Brzydki, zły i szczery”. Narracja autora obejmuje okres od pierwszej fascynacji hip-hopem w szkole, aż po dramatyczny przełom w życiu rapera jaki miał miejsce w czasie pamiętnego koncertu w Bielsku-Białej. Ostry na kartach książki wykazał się ciętym piórem i humorem. Dzięki temu kolejne rozdziały pożera się w błyskawicznym tempie z nieznikającym uśmiechem na twarzy. Wiele szczegółów nieznanych było nawet rodzinie artysty, a lata jakie minęły od wydarzeń nie osłabiły pamięci Ostrego.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Książka dostępna w wielu wersjach – dodatkowa płyta?

Oprócz regularnego wydania, książka dostępna jest także w dwóch wersjach limitowanych, wzbogaconych o historyczne i autentyczne demo O.S.T.R. “Epidemia 99” na CD oraz kasecie magnetofonowej. Nagrania te nie będą dostępne osobno na nośniku fizycznym. Zarówno CD jak i kasecie towarzyszyć będzie kod do pobrania wersji digital. Przedsprzedaż wszystkich wersji rusza dziś przez www.asfaltshop.pl. Autobiografia O.S.T.R. będzie miała swoją premierę 15 maja.

“Epidemia 99” to oficjalne, historyczne demo O.S.T.R. nagranie w roku – oczywiście – 1999. Ostry nagrał materiał w czasie “urlopu w szkole”, a następnie rozdał osobiście sto egzemplarzy tej demówki wśród bliższych i dalszych znajomych. Nagrania nie znalazły się potem na debiucie “Masz to jak w banku”, ale niektóre elementy w nich zawarte można rozpoznać w późniejszych nagraniach artysty.

Okładka autobiografii O.S.T.R. - "Brzydki, Zły i Szczery"
Okładka autobiografii O.S.T.R. – „Brzydki, Zły i Szczery”