O.S.T.R./Hades -
O.S.T.R./Hades - "HAO2" najlepiej sprzedającą się płytą w tym tygodniu

Płyta duetu O.S.T.R. i Hades – „HAO2” zdobyła jedynkę w rankingu OLIS – liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

Pierwsze miejsce najnowszego, świątecznego notowania OLiS należy do Ostrego i Hadesa – wszystko za sprawą powracającej po latach, drugiej odsłony ich legendarnej współpracy. To jednak nie koniec sukcesów.

Wydawnictwo o tytule “HAO2” 11 grudnia ukazało się nakładem Asfalt Records. Zadebiutowało też jednocześnie na pierwszym miejscu oficjalnej, winylowej listy sprzedaży. Co warto zaznaczyć, trzecie miejsce winylowego zestawienia zajmuje powracający po ośmiu latach od premiery “HAOS”. Podobnie zresztą jak 24. miejsce zestawienia sprzedaży CD.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

O.S.T.R./Hades – „HAO2”

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze. Pełnej również niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych. Takich, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40.

Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

OLIS – nie tylko HAO2 z pośród rapowych wydawnictw

„HAO2” to nie jedyne wydawnictwo rap/hiphop, które pojawiło się w najnowszym zestawieniu sprzedaży płyt OLIS. Na drugim miejscu uplasował się album Słonia – „Redrum”. Podium zamyka płyta Kali/Major pt. „Hucpa”. Całe zestawienie sprzedaży płyt w Polsce zamieszczamy poniżej.

OLIS 24 grudnia 2020 - sprzedaż płyt w Polsce
OLIS 24 grudnia 2020 – sprzedaż płyt w Polsce