Segi już dzisiaj potwierdza nowy album pt. „Na pół” EP. Wraz z premierą klipu wystartował także preorder krążka. Na projekcie znajduje się 7 nagrań wyprodukowanych przez Wilkulona.

Obserwując przez ostatnie tygodnie profile społecznościowe Segiego mogliśmy zauważyć jak autor w formie obrazków stara przekazać się swoim odbiorcom pewne informacje. Na wyjaśnienie tychże publikacji nie musieliśmy długo czekać. W czwartek 17.06.2021r. Segi udostępnił przebitkę z pierwszego klipu promującego najnowszą epkę rapera pt. „Na pół” EP Utwór „360” zapowiada Jego trzeci solowy materiał. Gościnnie w nagraniu występuje Raczej, który współpracował z takimi wytwórniami jak PROSTO, a także Asfalt Records. Skrecze do numeru dograł również Dj Lolo – reprezentant Gdyni ze składu Inicjatywa. Kolaborujący m.in. z RDW na kanale StoPro. Za warstwę produkcyjną odpowiada wspomniany Wilkulon mający na swoim koncie kooperacje z Otsochodzi, Włodim oraz Restem z Dixon37. Nagranie opowiada o zamiłowaniu do rodzimej subkultury. Niech żyje hip-hop!

Preorder płyty możecie zamawiać klikając tutaj . Już na dniach Segi odkryje przed Wami kolejne karty.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Segi, czyli trójmiejska scena i jej mocna reprezentacja

Segi, a właściwie Mateusz Malesa pochodzi z Gdańska. Kiedy rozpoczynał swoją przygodę z muzyką, na początku nie był to rap. Najpierw próbował swoich sił jako gitarzysta i drugi wokalista w punkowej kapeli EjHeads! między 2007-2008 rokiem. Swoje pierwsze rapowe potyczki zaliczył w 2009 roku. Natomiast już w 2010r. dotarł do 1/8 finału freestyle Battle Giżycko. Na dobre zapisał się w podziemiu nagrywając ze składem jako Nadstandard projekt „graNAD vol.1„. Następnie wydał również takie albumy jak „Wracam nadrobić zaległości„, „3MIEJSKA 3LOGIA” i „Trzy kropki„. Warto podkreślić, że Mateusz był zwycięzcą konkursu duetu producenckiego braci JazBrothers.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.