Wojna jest 27-letnim raperem z Radomyśla Wielkiego. Mimo swojego pseudonimu we własnych utworach potrafi nieść pozytywne przesłanie.

Pomysł na samą nazwę powstał już dawno temu, w czasach wczesnoszkolnych Wojtka. Rapem zainteresował się w 2008 roku sprawdzając wówczas premierową płytę Peji pt. „Styl życia G’N.O.J.A„. Od tego momentu hip-hop już na stałe zagościł w życiu Wojny. W 2009 roku po raz pierwszy dzięki znajomemu usłyszał rap ze swojego miasta. W utworze „Hej sokoły” wystąpili Papa Zavi i MBR squad. Wówczas uwierzył, że zajawka na rap jest dla każdego i zajął się tworzeniem muzyki.

Wojciech w 2016 roku razem z Kojotem w grupie „Pakt 37” nagrał krążek pt. „Co łączy a nie dzieli„. Natomiast w 2018r. wypuścił pierwszy solowy album o nazwie „Teraz wiesz kim jestem„. W 2k19 premierę miała Jego kolejna płyta pt. „Rymoterapia” w całości zrealizowana w StudioFly w Mielcu. W 2020r. wypuścił jak dotąd najświeższy projekt „Styl Radomyski„. Na płycie znaleźli się tacy producenci jak „Worek&Leśny„, „Phono CoZaBit„, „Premier Arena„, a także „Folku„. Wojna od zawsze miał w głowie, że gdy znajdzie się w szczytowej formie zagra swój pierwszy koncert. Uważa również, że niebawem ta możliwość pojawi się na horyzoncie.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Wojna deklasuje lipcową edycję #RapWizjer

Transmisja live pod szyldem #RapWizjer odbyła się w sobotę 14 sierpnia. W zestawieniu wzięło udział aż 15 raperów z podziemia, którzy skutecznie wyróżniali się przez cały poprzedni miesiąc. Prowadzący JaGi wraz z gościem specjalnym Fugi wybrali wspólnie zwycięzcę. Mianem najlepszego rapera miesiąca został wybrany właśnie Wojna.

Zachęcamy do ponownego przesłuchania utworu, który zapewnił raperowi zwycięstwo w podsumowaniu miesiąca. Nagranie opowiada o drodze do poznania samego siebie. Opisuje wszelkie detale, które powodują częste oddalenie ludzi od tego sukcesu. W czasach zalewu informacji tak trudno skupić się na własny wnętrzu. Podczas odsłuchu skupiliśmy się na samej realizacji wokali. Uważamy, że raper potrafi zainteresować słuchacza swoją nawijką i dodać wiele smaczków na tracku.

#RapWizjer – sprawdzamy hiphopowe podziemie. Audycje na żywo co tydzień na naszych social mediach

Audycje live udostępniane są w każdy czwartek sierpnia po godz. 18:00 na Facebooku oraz na naszym kanale YouTube. Transmisje polegają głównie na odsłuchach premier z podziemia. JaGi aktywnie szuka nowych, utalentowanych wykonawców. Podsumowując na jednym posiedzeniu sprawdzanych jest ok 30 utworów. W dedykowanej zakładce #RapWizjer możecie obejrzeć wszystkie odcinki oraz dodatkowo prześledzić naszych zwycięzców.

Zapraszamy wszystkich podziemnych twórców do zapisywania się na przyszłe audycje. Możecie zrobić to wypełniając krótki formularz – wystarczy kliknąć tutaj.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.