Joachim 2022

Joachim trafił do grona zwycięzców cyklu hiphopowych przeglądów RapWizjer. Został dziesiątym finalistą wygrywając grudniowe podsumowanie. Swoją twórczością rok 2021 zakończył w bardzo udany sposób. Aktualnie to rap jest Jego priorytetem i na nim skupia się w najbliższych miesiącach.

Za nami już kolejny wybór zasilający grono najlepszych raperów w podziemiu. Detronizujący utwór Joachima spowodował u słuchaczy masę pozytywnych emocji. Od początku nagrania można odczuć, że raper ma ciekawą wizje na temat swoich produkcji. Potrafi zahipnotyzować odbiorców stylem i tajemniczością napływających po sobie wersów. Przekaz jest trafny i powodujący udany ruch szarych komórek. Ekscytujący jest fakt, że tak naprawdę to dopiero początek wydawniczej przygody rapera.

Joachim jest 24-letnim raperem pochodzącym z Poznania. Muzyką interesuje się już od najmłodszych lat i to ona pozwala się Jemu uzewnętrznić. Większą uwagę zaczął zwracać na nią w czasach nauki w gimnazjum gdy poznał taniec. Pasję, która to zapewne jako pierwsza ukształtowała Jego charakter artystyczny. Liczne sukcesy związane z tańcem spowodowały sporo zmian w życiu młodego chłopaka. Jako dziecko uczęszczał do chóru szkolnego, a później pogrywał na gitarze. Nie ominęły go również lekcje gry na pianinie.  Twórczością muzyki zajął się natomiast w 2016 roku. Głównie poprzez produkcje bitów, natomiast ponad cztery lata temu napisał swój pierwszy tekst. Często inspirował się takimi zespołami i postaciami jak Daft Punk, Taco Hemingway, artystami z Dreamville bądź Matą.  Przełomowym momentem w życiu Joachima okazał się zakup klasycznej MPC-tki. Ówcześnie nowa zajawka tak bardzo przypadła do gustu chłopakowi, że dokupił resztę sprzętu producenckiego.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Muzyka czy taniec?

Minęło trochę czasu od kiedy Joachim uświadomił sobie, że jednak znacznie bliżej mu do tworzenia muzyki niż do traktowania jej jako tło podczas swoich występów tanecznych. Na swoim koncie posiada epkę stworzoną z przyjacielem SYP pt. „Kontakt„. Pracę nad albumem zaczęły się trzy lata wcześniej, a został opublikowany w 2020r. Wydanie krążka było kolejnym potwierdzeniem, że to rap będzie od teraz Jego motorem napędowym. Od płytowego debiutu Joachim znaczniej zainteresował się mixowaniem utworów. Aktualnie zwycięzca współpracuje ze stworzoną ekipą APIKIMAE, a nieco wcześniej z Gastrojanem. Coraz częściej pojawiają się możliwości kooperacji z ludźmi spoza Poznania. Dowodem jest poniższy numer

W 2021r. Joachim zagrał swój pierwszy koncert z przyjacielem na obozie tanecznym. Wydarzenie było dedykowane uczestnikom obozu. Wyzwaniem dla rapera była cała organizacja technicznego zaplecza imprezy. Finalnie wszystko wyszło udanie i jest to naprawdę miłe oraz budujące doświadczenie.

W obecnym roku poznański reprezentant planuje wydać dużą ilość singli, a także epkę. Pojawił się również pomysł na album, z pewnością ujrzy światło dzienne projekt z SYP-EM pt. „Kontakt vol. 2„. Podsumowując zachęcamy raz jeszcze do sprawdzenia utworu naszego grudniowego finalisty, który zapewnił Jemu top 1. Wystarczy kliknąć tutaj

Joachim

#RapWizjer – audycje hiphopowe na najwyższym poziomie

Transmisje z udziałem naszych zwycięzców oraz słuchaczy znajdziecie na oficjalnym kanale YouTube HipHopWeb.pl. W każdy czwartek po godzinie 18:00 przemierzamy polskie podziemie poszukując nowych talentów. Prowadzący co tydzień zbiera ok. 20 utworów, które na żywo wraz z widzami ocenia, a także pokazuje szerszemu gronu potencjał nieznanych twórców. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi poprzednimi zwycięzcami klikając na dedykowaną zakładkę.

W dalszym ciągu możecie zapisywać się na przyszłe audycje. Pozostaje tylko wypełnić prosty formularz klikając tutaj.

Rozpiska Luty 2022

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.