L1PA

L1.PA podsumował pierwszy sezon RapWizjer zostając ostatnim zwycięzcą przeglądów podziemia. Raper swoim dwukrotnym wystąpieniem podczas audycji prezentuje pełen wachlarz umiejętności. Błyskotliwe wersy okraszone punchami potwierdzają z kim mamy do czynienia. Głodny sukcesu oraz pełen pomysłów powraca tym razem po to aby odebrać należne gratyfikacje.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Za nami rok regularnych transmisji #RapWizjer polegających na odkrywaniu nowych talentów. L1.PA zdecydowanie zalicza się do puli wygranych. Od pierwszych odsłuchów otrzymał od naszych słuchaczy spore uznanie. Dotarcie do podsumowania miesiąca lutego było tylko formalnością. Nie dziwi nas zatem jego sylwetka na rapowym piedestale.

L1.PA jest 31-letnim raperem pochodzącym z Łodzi. Na co dzień jednak mieszka i pracuje od wielu lat w Holandii. Hip-hopem zainteresował się już mając siedem lat. Jako szesnastolatek zaczął pisać swoje pierwsze teksty. W świat rodzimej subkultury wprowadziły go legendarne zespoły Kaliber 44 i Beastie Boys. Aktualnie inspiruje się takimi artystami jak Joey Badass, Evidence, a także Stalley. L1.PA na swoim koncie ma spory dorobek wydawniczy pod postacią czterech krążków. Wyszczególniając przy tym trzy mixtape’y oraz najnowszy album.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Wszystkie projekty są dostępne na fizycznym nośniku. W 2011 roku ukazał się Jego debiut płytowy pt. „Lepiej Ignoruj Pseudonim Artystyczny„, a następnie w 2k12Uwolnij Emocje„. W 2018r. opublikował również mixtape „Przebudzenie„. W obecnym roku raper udostępnił najnowszym album pt. „Nie, Dziękuje„. Nadal istnieje możliwość zamówienia kompaktu. Wystarczy kliknąć tutaj.

Nie, Dziękuję 2022r.

Nie samym rapem L1.PA żyje

Rafał Lipiński jako człowiek wielu talentów od ponad pięciu lat profesjonalnie zajmuje się wszelaką produkcją wideo. Począwszy od reklam dla przedsiębiorstw, przez filmy produktowe, kończąc na teledyskach. Jest założycielem firmy „Offbeat Motion” gdzie codziennie zajmuje się realizacją powyższych zleceń. Wszystkie klipy, które są dostępne w Jego utworach, a także obrazki jakie mieliśmy przyjemność oglądać podczas wystąpień na audycjach są stworzone własnoręcznie przez Rafała. Do płyty „Nie, Dziękuję” zostało nakręconych 6 klipów. Podsumowując, na swoim koncie ma 15 własnych teledysków. Jeden z nich możecie obejrzeć poniżej.

Podsumowania sezonu #RapWizjer

Pomimo zakończenia I sezonu nie zwalniamy tempa. Co czwartek o godzinie 19:00 mamy dla Was specjalne odcinki live. Na transmisjach prowadzimy rozmowy z naszymi zwycięzcami dyskutując o ich planach wydawniczych, przemyśleniach o scenie hip-hopowej jak i również wspominając zestawienia, w których mieli okazje brać czynny udział. Zachęcamy do sprawdzenia twórczości naszych wszystkich zwycięzców w dedykowanej zakładce RapWizjer.

Rozpiska rozmów RapWizjer

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.