Miejskill HipHop Festiwal
Miejskill HipHop Festiwal

Miejskill to nowa inicjatywa kulturowa, stworzona przez organizatorów imprez z „Projekt M” oraz członków rapowej ekipy „Wbijtube”. Ta ma na celu dostarczanie pozytywnych i silnych emocji poprzez muzykę i występy na żywo w najwyższej możliwej jakości.

Organizatorzy planują w niedalekiej przyszłości otworzyć studio, promować artystów oraz organizować eventy. Pierwszym owocem jest „Miejskill Hip-Hop Festiwal 2022”! Impreza rozpocznie się 3-go września w warszawskim klubie „Rejs” przy ulicy Piotra Bardowskiego 2a, o godzinie 16:30. Koszt wbitki na festiwal to jedynie 5 dyszek!

Na wydarzeniu będzie można usłyszeć amatorskie występy, walki freestyle’we organizowane wraz z „WLW-Warszawska Liga Wolnostylowa”, sety didżejskie oraz koncerty w pełni profesjonalnych raperów i jak i ekipy.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Miejskill to nie tylko dobry hiphop i freestyle. Zaplanowano wiele ciekawych atrakcji

Oprócz koncertów, na miejscu odbędą się różne konkursy, zajawki i premiery płyt: ekipy Wbijtube „Sztuka po Sztuce” oraz ekipy ZaPięcDwunasta „Miedzy Dobrem a Zlem”. Te płyty będzie można nabyć wraz z innym merchem. Nie zabraknie również innych atrakcji w postaci plaży, pizzy z pieca czy jazdy na wakeboardzie.

Wystąpią dla was: IV Gęstość, MBA, OPS, Somasz, Maślany, ZaPięćDwunasta, TRiiiO, Prykson Fisk i Renegaci Funku, Hurragun oraz legenda polskiej sceny VNM.

Za deckami staną: Dj Bulb, Dj Mariano MBH oraz Cin, który tego dnia obchodzi urodziny a całą imprezę poprowadzi Bucua.

Zainteresowani? Z pewnością tak. Widzimy się więc na miejscu. Wydarzenie na Facebooku znajduje się pod tym linkiem. Wejściówki będzie można zakupić przed wejściem. Do zobaczenia!