Legendarny konkurs dla raperów z udziałem Winiego i dużymi nagrodami już w marcu
Legendarny konkurs dla raperów z udziałem Winiego i dużymi nagrodami już w marcu

Pamiętacie Żywy Rap? Tak? No to szykujcie się na podobne wrażenia. Miasto Bełchatów we współpracy z naszym portalem stworzyło inicjatywę, którą nie pogardzi żaden fan dobrego hiphopu.

Tworzysz własną muzykę, a może posiadasz zespół, który marzy o zaistnieniu na hip-hopowej scenie? Jeśli tak, to nie zwlekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w „Hip Hop To The Top” – I Bełchatowskim Przeglądzie Hip-Hopowym, który odbędzie się 19 marca o godzinie 12:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie.

W „Hip Hop To The Top” mogą wziąć udział wykonawcy indywidualni lub zespoły, którzy występują amatorsko i nie posiadają kontraktu z profesjonalną wytwórnią płytową. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej razem z linkami do dwóch autorskich utworów w formie online, oraz przesłanie zdjęcia zespołu na adres e-mail: [email protected] do dnia 7 marca 2023 roku. Wykonawcą indywidualnym lub członkiem zespołu może być jedynie osoba pełnoletnia.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Szansa dla młodych artystów

Celem wydarzenia jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów i ich twórczości, a także inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych i wymiana pomysłów i doświadczeń. Do wygrania jest występ przed gwiazdą wieczoru podczas pierwszego dnia obchodów Dni Bełchatowa 2023, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

Jury przeglądu składa się z gwiazdy imprezy – Winicjusza „Wini” Bartkowa, Oli Buczyńskiej – dziennikarki portalu rapnews.pl, Michała Stempczyńskiego – instruktora nauki gry na gitarze klasycznej i elektrycznej w MCK Bełchatów oraz gitarzysty zespołu Thrudy. W gronie oceniających zasiądzie również jeden z właścicieli naszego portalu HipHopWeb.pl, dobrze znany wszystkim tym, którzy znają się na rzeczy – Marcin Kurzawski. Po zakończeniu przeglądu Winicjusz „Wini” Bartkowski wystąpi przed publicznością. Wstęp na koncert jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy, który trzeba wypełnić a następnie wysłać na email: [email protected] dostępny jest do pobrania tutaj.