Kękę odpowiada na wersy Laika.

W dzisiejszym singlu „AF9” ze wspólnej płyty Laikike1, Bonsona i Soulpete’a „Almost Famous”- Laikike1 wrzucił kilka linijek dotyczących m.in. radomskiego rapera, odnosząc się do jego problemów z alkoholem.

 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

„KęKę ma problem jak ktoś dzwoni na bombie
I to ma niby wystarczyć ci, nie jesteś ziomkiem
„Nie jesteś na telefonie już, arrivederci”
Tak samo mówił Sokół jak się już uniezależnił”

 

Do powyższych linijek błyskawicznie postanowił odnieść się KęKę, który nie pozostał Laikowi dłużny, wypominając mu wywiad dla serwisu Świadomy Słuchacz oraz koncert we Wrocławiu, który się nie odbył, bo pijany Laik uciekł z klubu.

 

– Człowiek wielu talentów. Nie dość, że gra świetne koncerty i udziela fantastycznych wywiadów, to jak się okazje jest uznanym Terapeutą Uzależnień. Jak tylko moja droga trzeźwienia sprowadzi mnie na manowce, bo póki co nie narzekam :), to NA BANK wypróbuje Twojego sposobu, który może doprowadzi mnie do takich sukcesów w życiu rodzinnym, twórczym i zawodowym jakie są Twoim udziałem. Dobrze mieć świadomość, że jak człowiek jest taki pogubiony jak ja obecnie, to zawsze znajdzie się ktoś, mądrzejszy kto służy radą. P.S. Świetne flow Marcin. Latasz po bicie z lekkością ważki – napisał radomski raper.