Płyta trafi do sklepów w marcu.

Kilka miesięcy temu Kali ogłosił eksperymentalny, koncepcyjny album inspirowany centrami energetycznymi znajdującymi się w organizmie człowieka czyli czakrami. Krążek powstaje w kooperacji z Pawbeatsem.

 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Powoli kończymy zdjęcia do pierwszego teledysku z albumu Kali x Pawbeats. Czakra podstawy już wkrótce doczeka się obrazu. Album „Chakra” ukaże się pod koniec marca – poinformował Kali.

 

Każdy z utworów zostanie przypisany do konkretnej czakry. Tematy utworów będą zgodne z naturą danego czakramu a muzyka zostanie stworzona na odpowiednich częstotliwościach by energetyzować i pobudzić centra energetyczne. Dodatkowo każdy z teledysków zostanie zrealizowany w miejscach na globie gdzie umiejscowione są czakry Ziemi.

 

Projekt „Chakra” zostanie nagrany na całkowicie autorskich kompozycjach, przy wykorzystaniu żywych instrumentów, co od zawsze było charakterystycznym elementem twórczości Pawbeatsa. Oprócz klasycznych instrumentów, takich jak fortepian, skrzypce czy gitara, pojawią się m.in.: sitar, duduk, okaryna, flety, perkusjonalia.