– Wygląda na to, że będę miał na to czas.

2016 to przełomowy rok w karierze Solara i Białasa. Powołali oni do życia własny label, wydając w nim album Białasa „H8M4”, który pokrył się złotem, podpisali pierwsze kontrakty m.in. z Bedoesem i zakończyli współpracę z Prosto wydając EP-kę „PersEPktywa”. Nie zapominajmy także o długogrającym albumie Solar/Białas „Nowanormalność”, który trafił na półki sklepowe w listopadzie.

 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

W czasie kiedy Solar zajmował się sprawami technicznymi, funkcjonowaniem studia i wytwórni – Białas wydał w tym czasie dwa solowe wydawnictwa. Wygląda jednak na to, że możemy spodziewać się niedługo także solowej płyty Solara.

 

W końcu chce zrobić swoją solówkę – przyznał raper w rozmowie z Mateuszem Natali. – Przez ostatni czas porządkowałem sobie wszystko tak, aby od początku roku mieć na to czas i faktycznie wygląda na to, że poza koncertami będę miał na to czas – dodał raper.

 

To niejedyny projekt, który w najbliższym czasie dostaniemy od tej ekipy. Od dawna w planach jest Mixtape SB Maffiji , a ponadto Białas ma zamiar wydać tajemniczy projekt, na który ma już nagranych kilka numerów, a Bedoes ruszył już z preorderem albumu „Aby śmierć miała znaczenie”, którego premierę zapalnowano na 17 lutego.