Materiał będzie nielegalem.

Pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że wytwórnię radomskiego rapera zasila znany do tej pory z podziemnych nagrywek Hase. Jeszcze ciekawszą wiadomością  było to, że KęKę stroniący od gościnnych występów nagraz z nim wspólny album.

 

Dziś wiemy, że materiał, który szykuje duet będzie się charakteryzował surowym podziemnym brzmieniem. – Teraz nagrywam EP z Hase, nic radosnego, coś bardzo podziemnego – ujawnił Kę w rozmowie z weszlo.com.

 

Później myślę nad solowym albumem, na który będę już zapraszał ludzi. Zobaczymy jak to wyjdzie, bo… Ciężko tak dzielić się z kimś miejscem – dodał raper.

 

Wspólna EP-ka raperów ma się ukazać w tym roku. Zrezygnowali oni z dystrybucji sklepowej i album będzie można nabyć tylko i wyłącznie przez oficjalną stronę wytwórni KęKę.

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.