Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Białasa. Raper odbija pałeczkę numerem „dixD”, który został wydany błyskawicznie w odpowiedzi na zaczepkę Resta Dixon37.

Jeżeli szukacie promocji, to nie wiem, w niedzielę idźcie do Tesco – rapuje Białas w swoim najnowszym numerze pt. „dixD”. Jest to odpowiedź na kolejny etap beef’u pomiędzy Dixon37 a SB Maffiją. Raper zarzuca, że ataki Dixonów są bezspodstawne i są jedynie próbą promocji swojej marki poprzez rozgłośnienie.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy BEEF na hiphop’owej scenie? Rest Dixon37 zaczepia, Bedoes odpowiada

BEEF TRWA! Kafar Dixon37 DISSUJE Białasa!

Rest kazał Kafarowi nagrać diss na Białasa?

Białas odpowiadając na diss Kafara, zarzuca mu, jakoby ten nagrał diss pod wpływem namowy swojego kolegi z Dixon37 – Resta. – Rest Kafara wysłał, bo mnie nie dał rady zjechać, choć problemom się podobno stawia czoła, nie ucieka – słyszymy w najnowszym utworze „dixD”.

W najnowszym utworze nie obyło się również bez zaczepki do Sentino.

 

 

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.