Peja zaczepia Palucha. Nowy konflikt?
Peja zaczepia Palucha. Nowy konflikt?

Zaczyna być gorąco na linii Peja-Paluch. 

Ostatnio na łamach portalu informowaliśmy o ataku Palucha wymierzonym w kierunku Young Multiego. Poznański raper wypowiedział je podczas swojego sobotniego koncertu, który odbył się w Warszawie. Ponadto video z nagraniem tych słów szybko obiegło internet i wywołało sporo komentarzy i interakcji.

Peja i “nieetyczne” kooperacje.

Ostatnio miała miejsce premiera kawałka Peji, w którym gościnnie udzielił się Young Multi pt. “Podziały“. Utwór obił się sporym echem, ponieważ kooperacja poznańskiego rapera z młodym newschool’owcem nie była akceptowana przez część słuchaczy. Pojawił się nawet negatywny komentarz słuchacza Peji. Stwierdza on w nim, że raper “wyciera sobie buty kulturą, w której największy imperatyw do nagrywania z kimś stanowił jego szacunek“.

Na ten właśnie komentarz postanowił odpowiedzieć poznański artysta. – Bo się Szpaku chyba wstydu najadł, nie? Wycieram sobie buty tą kulturą? Paluch ma Biuro Ochrony Rapu i wydaje Szpaka, który tłumacząc się z akcji z Multim opowiada, że rapu słucha niewiele ponad osiem lat. Oczywiście wszedł w to za sprawą rapu polskiego (Słoń – “Chore melodie”), a wcześniej nie lubił rapu. Mało tego – był hejterem rapu(!). A dziś drugie miejsce na OLiS, więc jeśli mi k***a przytaczasz jakieś przykłady, to dobieraj je lepiej i zastanów się, kto plami tę kulturę – odpowiedział Peja.

Paluch odpowiada na “zarzuty”.

Paluch odpowiedział na słowa Peji w błyskawiczny sposób. Umieścił on na swoim instagramie zdjęcie komentarza z dopiskiem: “My plamimy kulturę? Tyle miłości z każdej strony <3“.

Paluch odpowiada Peji.
Paluch odpowiada Peji.