Anatom z nowym albumem!
Anatom z nowym albumem!

Raper Anatom wydał swój drugi krążek. „Autonomia” trafiła do sprzedaży 21.12.2018. W dniu premiery na kanale rapera został opublikowany również kawałek pt. „Nic Bez Nas”, mający na celu promocję nowej płyty.

Autonomia” jest drugim krążkiem rapera, ale pierwszym wydanym w pełni niezależnie. Wcześniejszy album „Atomistyka„, który recenzowaliśmy na łamach portalu, został wydany nakładem Bozon Records.

Dwa lata po świetnym występie w ramach akcji Młode Wilki 2017, Anatom prezentuje płytę ukazującą szeroki wachlarz wokalny artysty, jakiego dotychczas nie mieliśmy okazji usłyszeć. Nade wszystko skupia się na wolności – tytułowej autonomii, do której powinien dążyć każdy z nas.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

W dniu premiery albumu „Autonomia” z dumą prezentujemy teledysk do kolejnego utworu promującego to wydawnictwo. Nic Bez Nas to pozytywny koncertowy banger wyprodukowany przez GeezyBeatz, który odpowiedzialny jest między innymi za hitowego Dreamlinera. Wideo przedstawia kulisy naszego życia w trasie z okresu ostatnich dwóch lat. Tym numerem pragniemy oddać szacunek naszym fanom, którzy są z nami niezmiennie od początku naszej drogi. Anatom to także Wy! Dziękujemy! […] Jest to płyta nade wszystko wesoła, szczera i niezwykle dojrzała jak na panujące dzisiaj trendy w muzyce rozrywkowej. ,,Autonomia” kieruje nasze myśli ku elementarnym wartościom takim jak wiara, dobroć, rodzina, wierność, prawda, które są dla autora fundamentem jego egzystencji – podkreślił raper w opisie pod klipem „Nic Bez Nas”.

Album możliwy do kupienia tutaj.

Z-ca redaktora naczelnego. Młody dziennikarz, redaktor, reporter. Interesuje się polską rap sceną. Wychowany na muzyce z lat 90'-00'. Działa także w portalach o tematyce sportowej.