sokół złoto w preorderze
sokół złoto w preorderze

Już jutro długo wyczekiwana premiera albumu „Wojtek Sokół” LP. Dzisiaj raper na instagramie, zaprezentował jak wyglądał w młodości.

15 luty to data, na którą z niecierpliwością czekają fani Sokoła. Jutro będziemy świadkami historycznego wydarzenia. Legenda polskiego hip-hopu – Wojciech Sosnowski wydaje pierwszy solowy album. Warszawiak ma bogatą dyskografię, lecz każda płyta miała współwykonawcę.

Mimo, iż krążek nie trafił jeszcze na półki sklepowe, to cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Płyta już w preorderze otrzymała status złotej. Z pewnością można stwierdzić, że album reprezentanta WWO będzie niepowtarzalny. Jako goście wystąpią między innymi: PRO8L3M, Taco Hemingway czy Hewra. W jednym z singli będzie również wykorzystany głos ŚP. Andrzeja Zauchy.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZSokół ze złotą płytą w preorderze! Dziś o północy raper zapowiada niespodziankę
Sokół zdradził, o czym będzie jeden z tracków na jego solowej płycie

Dotychczas usłyszeliśmy jeden numer zapowiadający projekt. „Koniec Gatunku” z Leną Osińską do sieci trafił 24 stycznia. Od tamtej pory, kawałek bez klipu uzyskał prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube.

Wojtek Sokół w dzieciństwie

Dzisiaj raper opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z 1989 roku, gdy słucha „Me So Horny”:
Ja se tu w 1989 słucham „Me So Horny” wariatów z 2 Live Crew, a w tym samym momencie rodzi się gdzieś na Mazurach moja dziewczyna. Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek kochanie
To i inne historyczne zdjęcia znajdziesz w zinie dołączonym do mojej płyty w wersji limitowanej deluxe
A jutro wy wrzucajcie zdjęcia jak słuchacie Wojtka Sokoła

https://www.instagram.com/p/Bt2QKOiHdwX/


Warszawski raper znany jest przede wszystkim z występów w WWO. Jest współzałożycielem ZIP składu oraz zespołu TPWC.

Współpracował między innymi z: Marysią StarostąPejąHemp GruO.S.T.R.Anią SzarmachTedeFrankiem KimonoBonusem RPK oraz Soundkail.

Wojtek Sokół” to pierwszy w pełni solowy album Sokoła.

Na płycie usłyszymy trzynaście całkowicie premierowych utworów oraz gości stanowiących pierwszą ligę i przekrój współczesnej muzyki rozrywkowej, alternatywnej oraz oczywiście – hip-hopowej. Sokół stawia na różnorodność pod każdym względem – od grona zaproszonych do współpracy producentów i ich muzycznej stylistyki, po klimat każdego z utworów. Do tego – jakość, liryczna pomysłowość i nieprzewidywalność narracji, do której przez lata przyzwyczaił publiczność Sokół.

Taco Hemingway, PRO8L3M i Hewra – to goście płyty reprezentujący hip-hopową część sceny. W refrenach utworów usłyszymy najciekawsze głosy młodego pokolenia muzyki rozrywkowej takie jak: Igo znany z zespołu Clock Machine i duetu z Bass Astral,Lena Osińska z zespołu Sonar czy finalista The Voice of Poland – Mateusz Krautwurst. Na płycie znajduje się również utwór z wykorzystaniem głosu zmarłego tragicznie w1991 roku legendarnego polskiego wokalisty Andrzeja Zauchy. Grono producentów zaproszonych do stworzenia albumu łączy reprezentantów sceny elektronicznej i alternatywnej. Usłyszymy takich artystów jak Pejzaż (Bartosz Kruczyński, znany z duetu Ptaki) czy Duit. Tuż obok znajdą się przedstawiciele współczesnej sceny rapowej jak Steez83 czy WOWO, a także berliński duet producencki Broke Boys i legendy takie jak Magiera czy DJ B.” – czytamy w opisie produktu.