Wrócili po 14 latach! Hiphop'owy skład OSD Familia z nowym projektem
Wrócili po 14 latach! Hiphop'owy skład OSD Familia z nowym projektem

Bełchatowski skład OSD Familia zaprezentował dziś swoim fanom nowy mixtape. Jest to wielki powrót po aż 14 latach nieobecności.

Mixtape powstał głównie dzięki zajawce, która powróciła w szeregi OSD Familii po zagranym koncercie przed OSTR na festiwalu w Bełchatowie w październiku 2017. Wiosną powstał pierwszy kawałek Raka i Galusia – Z rapem. Jest to numer głównie opisujący sytuacje ilu z nich tak naprawdę zostało „z rapem” przez te wszystkie lata absencji hip hopowej z naszej strony.

Po nagraniu i osłuchaniu się z kawałkiem członkowie składu doszli do porozumienia, aby swoje pomysły przelać na papier. – Zrobiliśmy krótki mixtape, który będzie pamiątką i oderwaniem się od codziennych spraw każdego z nas – mówią o projekcie członkowie OSD Familii.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Za bity odpowiadają producenci z youtuba, dlatego materiał nosi nazwę mixtape. – Realizacją nagrań i zmiksowaniem numerów zajął się Sławek.B. Bez niego to wszystko na pewno by nie powstało, także wyrazy szacunku za ogarnięcie w pół roku materiału. A ten był tworzony tzw. metodą prób i błędów – dowiadujemy się o projekcie od członków składu – W kawałkach występują głównie Magier, Galuś i Raku. W jednym wystąpił również AMB, który w tym samym czasie zajęty był tworzeniem swojego solowego mixtape’u.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bełchatowski raper AMB prezentuje swój najnowszy mixtape!

Album jest dostępny do pobrania

Cały projekt był promowany przez 3 klipy, które zostały wypuszczone w formie singli. Mamy nadzieje, że ten materiał będzie wodą na młyn w nagrywaniu nowych rzeczy! Premiera OSD Familia Mixtape wypadła 17 lutego 2019 roku.

Album jest dostępny do pobrania na naszym portalu. Można to zrobić za darmo i legalnie, prosto z serwerów naszego portalu. Kliknij tutaj, aby pobrać za darmo OSD Familia Mixtape.

 

Comments are closed.