Kamikaze usunął odsłuch płyty Aro B i zaprzestaje jego sprzedaży
Kamikaze usunął odsłuch płyty Aro B i zaprzestaje jego sprzedaży

Niecały tydzień temu na naszym portalu gościł Aro Blend udzielając wywiadu. W przeprowadzonej rozmowie twórca poruszył temat o sytuacji, która miała miejsce na przełomie ostatnich tygodni. Młody producent już wtedy został oszukany przez Kamikaze, który obiecał mu wówczas budżet na studio, mixy oraz masteringi.

Aro – 22 letni blendmaker z 6-letnim stażem, który w ciągu 3 lat wydał 11 mixtape’ów. Cały czas kontynuuje swoja przygodę z tworzeniem blendów pod bardziej znanym pseudonimem Aro Blend, bądź jako producent wykonawczy – Aro B.

ZOBACZ WYWIAD: “Kamikaze obiecał mi budżet na studio i mixy, po czym zniknął” – rozmowa z Aro Blend


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Wkrótce po udzieleniu wywiadu i jego upublicznieniu z kanału „Kamikaze Produkcja” usunięto cały odsłuch płyty Aro B „Power Play”. Projekt składał się z 15 utworów i był debiutem producenckim, na którym pojawili się m.in. Pablo Novacci, Anti-Live, Pn, Richard Jones oraz Fabster.

Kolejnym ruchem Kamikaze po usunięciu odsłuchu z sieci było wycofanie także sprzedaży fizycznej wersji krążka na oficjalnym sklepie internetowym. Jak dowiadujemy się od Aro wszystko jest wynikiem publikacji naszego wywiadu, który jawnie przedstawił osobę wydawcy.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.