Tymek, VNM i Bisz na jednym bicie! Premiera Cypher 2
Tymek, VNM i Bisz na jednym bicie! Premiera Cypher 2

Na kanale PopkillerTV pojawił się dziś nowy utwór w wykonaniu trzech popularnych raperów. Tymek, VNM i Bisz wykonali utwór w ramach formuły Cypher.

Cypher to specjalna inicjatywa tworzona przez portal popkiller.pl w ramach flagowej akcji promującej młode talenty na polskiej scenie hip-hopowej – Młodych Wilków. Jej idea polega na dostarczeniu słuchaczom hip-hop’u w postaci czystej, surowej. Nie znajdziemy tutaj żadnych ubarwień ani efektów dodawanych na ścieżkę dźwiękową.

Ponadto jak czytamy, przy okazji gali “Popkillerów 2019” chciano zaprezentować różnorodność oraz jedność polskiego hiphop’u. W nim działać mogą dwa różne światy, różne spojrzenia na muzykę, którą się tworzy. I to właśnie ma oddać akcja Cypher, której kontynuację znów możemy dziś usłyszeć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Takiej kolaboracji jeszcze nie było! Zbuku zagości na płycie znanego rapera

Jest to już drugi utwór w ramach tej formuły. Pierwszym z nich był kawałek Wac Toji, Kacpra HTA oraz Soboty. Tamten utwór swoją premierę miał 30 lipca.

Dziś na jednym bicie możemy usłyszeć takich raperów jak Tymek, VNM i Bisz. Jest to niezwykle ciekawa i zaskakująca kooperacja. Łączy bowiem bardzo odmienne od siebie rapowe style. Jednak pokazuje, że kompletnie różniący się od siebie raperzy są w stanie zaprezentować utwór, który jest niezwykle interesujący i dający satysfakcję podczas odsłuchu.

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.