Tymek prezentuje słuchaczom kolejny singiel.
Tymek prezentuje słuchaczom kolejny singiel. "Utwór na szczególną chwilę"

Po niedawno wydanym albumie Piacevole Tymek publikuje kolejny singiel, który tym razem nagrał we współpracy z Kbleax. O oprawę muzyczną utworu zadbał ten sam producent, co w poprzednich kawałkach – Favst.

Follow to melancholijny numer o życiowych pokusach i codzienności, z którymi muszą się mierzyć autorzy. Głos Tymka jak zawsze nie zawodzi, jednak tym razem wspiera go swoją hipnotyzującą barwą Kbleax. Całość spina spokojny i sentymentalny bit Favsta.

Tymek: „Utwór na tę szczególną chwilę”

Nie pytaj się mnie co robię tu z nim. Uderzało mnie to jak tsunami, chyba sobie nie radzę już sama z tym. Moje emocje wiszą tu jak dym, jak dym. Obracamy to życie w pył, opadam z nim – możecie usłyszeć w Follow, które jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Raper roku czy hiphopowy album dekady – Popkillery 2020 już za tydzień

Follow to utwór, który chciałem zostawić na tę szczególną chwilę, aby w pewien sposób podziękować za to, jak wspieracie moja twórczość – skomentował swój nowy utwór Tymek i zaprosił fanów do słuchania.

źródło: MyMusic

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.