HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!
HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!

Kiedy uwaga środowiska skupiona jest na dwumilionowym wsparciu od rządu dla katowickiego rapera, który podobno w ogóle go nie potrzebuje, WCK częstuje nas klipem, od którego aż kipi hiphopem.

Nie znasz WCK? No to teraz powinno Ci być trochę wstyd. To tak, jakbyś nazywał się pilotem, a nigdy nie latał samolotem. Dobra, może rymując nie sprawię, że nagle zaczniesz słuchać dobrego hiphopu, jednak fakt, że tu trafiłeś sprawia, że jest jeszcze szansa i nadzieja dla Ciebie – polski słuchaczu.

Wytłumaczę zatem pokrótce. Oprócz tego, co widzisz na stronie głównej swojego YouTube czy podczas przewijania polecanych dla Ciebie piosenek na Spotify istnieje coś takiego, jak podziemie. Choć będąc szczerym, z bólem podziemiem to nazywam. Fakty jednak są takie, że chłopaki z WCK nie nabijają milionów, a często nawet setek tysięcy wyświetleń pod swoimi utworami. Istnieje jednak nadal grono tych samych ludzi, którzy zawsze sprawdzą ich nowy klip czy nabędą nowy krążek. Poprostu. Bo mają pewność, że dostaną na nim kilkadziesiąt minut permisywnego i solidnego hiphopu.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

WCK SKŁAD KRU – Awangardowe stilo

W skład wspomnianego składu wchodzą raperzy oraz raperka: Ryfa Ri, Gruby Józek, Kaietanovich, Kuba Knap, Mada, Skrubol. Realizacją wokali na ich najnowszym krążku pt. „SKŁAD KRU” zajął się Arkadiusz Szwed. Ponadto producentem wykonawczym jest Emil Guz.

Połączenie takich osobistości musiało zaprocentować aż nadto. Ich najnowszy klip pt. Bulletproof” po prostu kipi czystą zajawką i hiphopem tak, że podczas odsłuchu kompletnie zapomniałem o tym, że gotuję mleko i zalałem pół kuchni. Koncept na klip zdobył Kajetan Ostrowski, choć to nie tylko efekt jego pracy. Źródłem scenariusza są opowiadania. Te dodatkowo zostaną dołączone do najnowszej płyty, dla każdego, kto zamówi ją w preorderze.

Mam do Ciebie wielką prośbę. Zaopatrz się w zimne piwko i odpal ten klip. Przestań w końcu tracić czas na jaranie się czymś, co coraz częściej przypomina już gotowy produkt, przed którym zrobiono badania fokusowe. To tutaj rozbrzmiewa prawdziwy hiphop. A jeśli pierwszy raz trafiłeś na ten skład, koniecznie sprawdź, co robili wcześniej.

WCK wysyła wielkie ELO za wsparcie, my wysyłamy wielkie ELO dla WCK. Róbcie to dalej!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gotowi na powrót do korzeni hiphopu? Prykson Fisk zaprasza na międzygalaktyczną podróż