VNM prezentuje nowy singiel - Ataraksja. Klip już dostępny w sieci
VNM prezentuje nowy singiel - Ataraksja. Klip już dostępny w sieci

VNM wypuścił dziś do sieci drugi singiel promujący jego najnowsze wydawnictwo. Tym razem jest to klip pt. „Ataraksja”.

Ataraksja to drugi singiel VNM’a z płyty EXIT2020. Utwór wyprodukowany przez megota opisuje próby powrotu autora do utraconego w tym roku życiowego Yin Yang.

Paradoksalnie został zainspirowany brakiem inspiracji do tworzenia – zupełnie jak niegdyś „Obiecaj mi”. Teledysk jest wizualną kontynuacją historii zainicjowanej obrazkiem do pierwszego singla z EXIT2020 pt.  „Autonomia”.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedy PRO8L3M wyda nową płytę? Steez83 u Bartosza Boruciaka

VNM – Ataraksja – klip już dostępny w sieci

Ponadto pierwszy singiel o tytule „Autonomia” pojawił się 3 dni temu. Ten przyjął się bardzo dobrze przez fanów, jednak nie podbija szczytów popularności.

Najnowszy singiel, który jest jednocześnie klipem, promuje nowe wydawnictwo rapera z Elbląga. „Autonomia” ukaże się 11-go grudnia bieżącego roku. Już można zamawiać płytę w preorderze pod tym linkiem. Najnowsza płyta VNM’a – jakżeby inaczej – ukaże się nakładem wydawnictwa DeNekstBest.

Ponadto mix’em i masteringiem utworu zajął się ENZU. Dodatkowo za scenariusz do najnowszego teledysku odpowiedzialny jest Hubert Zacharski.

Utwór można wysłuchać na platformie YouTube, ale także na innych platformach stramingowych. Znajdziecie go pod tym linkiem. Ten jednak będzie dostępny dopiero od północy 19 listopada bieżącego roku.

Koniecznie sprawdźcie najnowszy kawałek od VNM’a i dajcie znać w komentarzu jak Wam siada. My z niecierpliwością czekamy na cały album, aby móc wyrazić kilka słów na jego temat na łamach naszego portalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.